שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אשה מודרנית - את סוג של גיבורת-על

  את מגיעה לעבודה אחרי שארגנת את הילדים, מקפידה להיות נעימה וחייכנית, וכשאת חוזרת הביתה מתחילה משמרת נוספת

  אשה מכילה רגשות, יצרים, חום, אהבה, כעס. היא רכה, קשוחה, מעניקה, בוכה, צוחקת, נאהבת, יש בה קורטוב מכל ההוויות, לכן היא אלופת הזמן, והזמן הוא החבר שדוחק בה כל הזמן.

   

   

  בכל העולם מציינים את יום האשה, שבו מוצגים ההישגיים הכלכליים והחברתיים של הנשים בעבר ובהווה, ומציגים את הססטיסטיקה העדכנית לפיה השכר של הגבר גבוה בהרבה משכרה של אשה שעושה אותה עבודה בדיוק. ינסו לברר היכן מדורגת האשה המודרנית בהשוואה לשנה שעברה, יבדקו את הגידול במספר הנשים באקדמיה וימנו כמה נשים נרצחו ע"י בעליהן.

   

  בזכות מאבקן של נשים ברחבי העולם על הזכויות שלהן ניתן לראות יותר ויותר נשים בעמדות מפתח ניהוליות ובמשרות בכירות, ובכלל - נשים שהתקדמו, התפתחו, למדו וצמחו בזכות עצמן, נשים שיש להן בחירה חופשית ושליטה על חייהן.

   

  עם זאת, אנחנו, הנשים, צריכות ללכת בין הטיפות, לרוץ סביב הזמן, לעשות דברים בהילוך גבוה, כדי שכולם יהיו מרוצים, לא לשכוח את הפרטים הקטנים כגדולים, כי הכל חשוב לכולם.

   

  בבוקר את ממהרת לעבודה, אבל לפני כן צריכה לתקתק את הילדים לבית הספר ולדאוג שכולם ייצאו מהבית שמחים, אחרת יש לך ייסורי מצפון בעבודה.

   

  בעבודה, את צריכה לדעת לעמוד בכל הדרישות והלחצים, לשאוף לעשות על הצד הכי טוב, כי את רוצה להתקדם. לכן את צריכה להשאיר בצד את הבוקר הדחוס שהיה ולבוא מחויכת לעבודה, בשביל הסביבה הנעימה, שיהיה נוח לעבוד איתך.

   

  באחת בצהריים הילדים מתחילים להתקשר שהם בדרך הביתה, ואת מוצאת את עצמך מנהלת שיחה נוקבת: לא לראות טלוויזיה, לאכול, ולהכין שיעורים, לא לרדת למטה לשחק. ואחרי שיחה שבה הילד מתיש אותך מתקשר הילד השני, הוא רוצה לשחק בחוץ למרות שאמרת לא לרדת למטה.  


   

  את מגיעה הביתה אחרי העבודה, כולך מותשת. השתדלת לא להוציא את העצבים על האנשים בעבודה. את מצפה לבוא לבית שקט, אבל רואה את הבית כולו מבולגן, שונה לגמרי ממה שהיה בבוקר. הילדים בכלל שכחו להכין שיעורים, לכן את מיד מתחילה להכין איתם שיעורים ולהתכונן איתם למבחן שיש מחר. צריך למהר, כי החוג עוד מעט מתחיל, ואת כמובן הנהגת שלהם.

   

  בזמן שהילדים בחוג ויש לך רגע עם עצמך את מתלבטת אם לעשות קניות או לנוח קצת. כמובן, לעשות קניות, ומהר, לפני שהחוג ייגמר, כך תספיקי עוד מטלה .

   

  כך אנחנו, חברותיי ואני, תמיד ממהרות להספיק, מחויכות, לפעמים מוציאות את העצבים ואז מתנצלות. יודעות להקשיב, לעיתים קשות וקשוחות, אבל בעיקר - אוהבות.

   

  כשהילדים חוזרים מהחוג, הבעל חוזר הביתה מהעבודה. מה יראה? אשה עייפה? לא. את תחייכי אליו, תעניקי לו יחס חם, ואם הוא יראה סימנים שהוא רוצה לשכב איתך – תמצאי דרך להבטיח לו שיותר מאוחר גם הנושא הזה יטופל.

   

  אחרי שהענקת למשפחה שלך את כל הטוב, את יושבת ומעבדת את החוויות. מרצדת בך מחשבה שבטח שכחת לעשות עוד משהו, אבל תחשבי על זה אחר כך. עכשיו את צריכה לשבת ללמוד, כדי לסיים את התואר.

   

  כזו היא האשה המודרנית: אוהבת, נותנת, סקסית, בעלת כוחות-על. משתדלת לרצות את כולם, רוצה לממש את עצמה, רצה תמיד אחרי הזמן. גיבורת-על.  

   


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים