שתף קטע נבחר

אישום: הכיר נערה בפייסבוק ואנס בגינה ציבורית

צעיר תושב המרכז שוחח ברשת החברתית עם הנערה במשך ארבעת החודשים האחרונים. בפגישה ביניהם הוא נאשם כי איים "אהרוג אם תצעקי", ביצע מעשים מגונים - ואנס

פעם נוספת הובילה חברות בפייסבוק לכתב אישום על אונס. יממה בלבד אחרי שתושב פתח-תקווה נעצר בחשד שאנס בת 14 שהכיר ברשת החברתית, הוגש הבוקר (יום ה') כתב אישום נגד צעיר תושב אזור המרכז, בגין אונס וביצוע מעשים מגונים בנערה שעמה שוחח בפייסבוק.

 

 

הנאשם והנערה שוחחו בפייסבוק בארבעת החודשים האחרונים, וההיכרות ביניהם התרחבה גם לשליחת SMS ושיחות טלפוניות. בשלב מסוים ביקש הצעיר מהמתלוננת להיפגש עימו, והשניים נועדו סמוך לתחנת אוטובוס. הם צעדו לגינה ציבורית, החלו להתגפף על הספסל, אבל כאשר ניסתה הנערה להסיט את ידו של הנאשם ולקום - דחף אותה והפיל לדשא.

 

בהמשך צעקה, לאחר שנשכב עליה שלא בהסכמתה, אך השלב הבא היה איומים. "שקט, אני אהרוג אותך אם תצעקי", איים - וחנק אותה בשתי ידיו. המתלוננת עוד ניסתה לפייס אותו, ואחר כך ביקשה להזעיק עזרה בסלולרי, אך הוא חטף ממנה את המכשיר, זרק לעבר השיחים - ואנס אותה. על פי כתב האישום, רק לאחר מאבק ממושך קם הצעיר והתיישב על הספסל, ומיד באותו רגע נמלטה הנערה.

 

הפרקליטות ביקשה להאריך עד תום ההליכים את מעצרו של הנאשם, אותו מייצגת עו"ד שלומציון גבאי מנדלמן מטעם הסנגוריה הציבורית. שופט בית המשפט בתל-אביב ציון קאפח הטיל צו איסור פרסום על כמה מפרטי הפרשה.

 

אתמול נעצר בן 18 מפתח-תקווה, בחשד שאנס נערה אותה הכיר בפייסבוק. הוא שמכחיש שמדובר באונס, אלא ביחסי מין בהסכמה, וטען בבית המשפט כי גם לא ידע שהיא רק בת 14.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
(אילוסטרציה)
צילום: shutterstock
מומלצים