שתף קטע נבחר

כשדיזנגוף יעוף על אקירוב

מה יקרה אם טילי האויב, שיכוונו למגדל הנימול בקריה, יסטו? היכל התרבות יעוף לדיזנגוף, רחוב דיזנגוף יעוף לרמת אביב, ובדרך ייתקל בשני מבנים מפלצתיים. והכל - לפי פרסומים זרים

משרד הביטחון המטכ"ל, כולל מטות הצבא, נמצאים, על-פי פרסומים זרים, בקריה בתל-אביב. למטות ולמשרד הביטחון בנו מבנים מרשימים. רק חמש פצצות גרעיניות היו יכולות לשרוט את המבנה. בעוברי שם בנו את אחד קירות החיצוניים וראיתי שוב ושוב קיר רחב מאוד, כמעט חצי מטר (לפי העין) מלא בטון, מוטות ברזל ופלדה. בעצם אולי רק ברזלים. באמצע המבנה הענק לפי מה שנאמר במקורות זרים עומד מגדל גבוה, מוזר בצורתו, שנראה כמו חלום רטוב של איזה אל אכזר שמלו אותו בלי למדוד מידות מדויקות. אבל מה שברור הוא שהוא בולט לעין. לכל עין. בתל-אביב, ולפי מקורות זרים ניתן לראות אותו במכשירי ראייה משוכללים כמעט מכל מדינה באזור. במבנים הענקיים האלה יושבים, לפי מקורות זרים, שר הביטחון, הרמטכ"ל, אלופי הפיקודים, קצינים רבים, ולפי אותם פרסומים יש מתחת לכל הבטון והפלדה גם בורות או בור שאפילו מוגנים יותר.

 

עיר ביטחון שלמה יושבת במרכז תל-אביב, אולי לא בדיוק במרכז, אבל די, והעיר שלהם אמורה להגן על ביטחון ישראל. נכון שראשי הביטחון הצבא ומשרד הביטחון, כולל שר הביטחון, אינם מגוננים על חייליהם שנקראים בצעקות בוז בשטחים "נאצים" ונזרקים עליהם אבנים ומנאצים אותם, אבל לראשי ביטחון ישראל זה לא כל כך משנה. לפי פרסומים זרים ישנו מצב שבו אולי תתחולל מלחמה באזור. כלומר מישהו, ולא נגיד מי, אולי ינסה לתקוף את ישראל כהגנה או סתם מתוך איבה. אם אותו מישהו - נאמר סתם, אולי סוריה, אולי מישהו אחר, אולי איראן באמצעות חיזבאללה, נאמר שהם ירצו לשגר טילים לישראל. הדבר הראשון שהם יעשו, ושוב לפי פרסומים זרים, יהיה לכוון אל השמוק הענק שמעל המבנה העצום על מנת להלום בישראל.

 

כיוון שלפי אותם פרסומים הטילים של היום מדויקים יותר מן הטילים שהעיראקים כיוונו לעבר המגדל הנימול ופגעו ברמת-גן, הפעם הם יוכלו לפגוע. אבל לפגוע במי? הרי הברזלים והבטון לא יתנו להם לחדור. נגיד שכמה טילים יסטו ב-200 מטרים או ברבע קילומטר ואולי אפילו יטעו, מה שקורה לפי מקורות ישראלים עם טילים של אויבי ישראל, נגיד שזה יקרה, מה יהיה?

 

מערכת הביטחון תשב בנחת תחת גפנה ותאנתה. הביטחון יניע טילים משלו. יזיז צבאות. יעלה מטוסים ולקברניטי הביטחון אני מקווה יהיה מספיק מים מזון, בגדים, רדיו, טלוויזיה, אינטרנט, ובאמצעותם הם ינהלו מלחמת גבורה נגד אויבנו אבל אז וזה קצת אירוני, אז מי יגן על תל-אביב? האם הביטחון על כל זרועותיו יגן רק על עצמו וייתן לעירנו להיחרב? הרי הביטחון יושב בטבורה של העיר. הביטחוניים הבכירים יהיו שם.

 

ומה נעשה אנחנו ברדיוס די ניכר מן המבנה הענק כאשר קברניטי הביטחון יאכלו ישתו ויחלקו הוראות פקודות ואנחנו ניראה כמו שנראית יפן אחרי הצונאמי? אני אשב בביתי. הבית יקרוס. הבתים מסביב יקרסו. שדרות רוטשילד יהיו לנהר. הבימה תיפול על הכיכר החדשה. היכל התרבות יעוף לרחוב דיזנגוף, רחוב דיזנגוף יעוף לרמת אביב ובדרך ייתקל בשני מבנים מפלצתיים הנקראים בנייני אקירוב, שם ירעדו בטח בתוך בטון מזוין של בית חדש יחסית. איכילוב בחלקו הגדול יקרוס לתוך הים. הביטחון יישאר מבוטח. העיר שהוא אמור להגן עליה לא תהיה עוד, אבל הביטחון, הביטחון יישאר. מי שראה בטלוויזיה מה שקרה ביפן יכול להבין מה יהיה. אבל מה זה חשוב? אנחנו נבטח במותנו את הביטחון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בניין משרד הביטחון בקריה
צילום: דנה קופל
מומלצים