שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הסובארו הראשון של שברולט

  שברולט מציגה בלוס אנג'לס טנדר-קופה אופנתי על בסיס מוכר

  הטנדר של סובארו, שהפך כבר לאגדה ועדיין גורר אחריו עדת מעריצים שמפליגה בשבחיו, חוזר אלינו פחות או יותר, תחת מדי שברולט. לסובארו הראשון של שברולט קוראים בורגו והוא עוד כלי שלטענת היצרן מטשטש את ההבדלים בין ההגדרות והסוגים השונים של כלי רכב. איורים ראשונים של הרכב נחשפו כבר לפני מספר שבועות והיום הוא מוצג בתערוכת לוס אנג'לס. בהזדמנות זו חושפים בג'נרל מוטורס פרטים נוספים על הטנדר הספורטיבי. כדאי רק לזכור שמדובר במכונית תצוגה שמהווה באיזשהו מקום ניסיון גריפת רווח תקשורתי מהיר מהחיבור בין ג'נרל-מוטורס לסובארו. בינתיים לא ברור מתי אם בכלל תיוצר מכונית כזו והיא משמשת יותר כהצהרת כוונות על רצון הג'נרל להשתמש במומחיות ההנעה הכפולה של סובארו.

  הבסיס בלגאסי

  הבורגו מבוסס על הלגאסי המוכרת בארצינו כ4-B ומשתמש במנוע בוקסר 2.5 ליטר מוגדש טורבו, שמשודך לתיבה ידנית עם חמישה הילוכים. היחצנים הלהוטים של ג'נרל מוטורס שמחים כמובן לספר שזוהי אותה יחידת כוח שהוכיחה את עצמה באליפות העולם בראלי. הם רק שוכחים שבאימפרזה התחרותית מנוע בנפח 2.0 ליטר. הבורגו מצויד כמובן בהנעה כפולה (ללא הילוך כוח) ולעומת הטנדרים הישנים של סובארו זהו כלי שמיועד יותר לסחיבת גלשנים ופחות לירקות או כלי עבודה. הפרט המעניין ביותר מבחינת מבנה הוא האפשרות להפוך אותו מטנדר דו-מושבי עם נפח טעינה גדול לכלי במבנה של 2+2 עם גג מעל המושבים האחוריים. השמשה האחורית נפתחת חשמלית, הדופן האחורית מתקפלת וגג, שמאוכסן בארגז, נשלף ומורכב ידנית. זו עוד וריאציה למבנה שהציגה שברולט באוולאנש. לבורגו יש גם מדחס שיחד עם מיכל מים נלווה יכולים ליצור מקלחת מאולתרת בסוף היום.
  "על ידי אימוץ הבסיס והמומחיות של סובארו, ג'נרל מוטורס יכולה ליצור רכב כזה במהירות גדולה בהרבה מבעבר" מציינים אנשי החברה. כעת נותר לראות האם הרכב שנחשף בלוס אנג'לס יזכה בהמשך סדרתי יותר.

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נהנה מיתרונות ההנעה הכפולה של סובארו
  שברולט בורגו
  מבנה ייחודי
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים