שתף קטע נבחר

עו"ד של עזורי: "התנהגו אליו בצורה משפילה"

עו"ד דודי רד יגיש בשבוע הבא, בשמו של המאמן המועזב, תביעה נגד הפועל אשקלון: "נעשה לו עוול גדול, באופן חסר תקדים בכדורגל הישראלי. זה יכול לפגוע בו בהמשך הקריירה"

בתום סאגה בלתי נגמרת עזב גיא עזורי את הפועל אשקלון ובמקומו מונה לתפקיד אלי מחפוד. בשבוע הבא יגיש עו"ד דודי רד, בשמו של עזורי, תביעה נגד המועדון כידוע, הבעלים פרוספר אזגי טוען, מנגד, כי עזורי עצמו הוא שעזב את הקבוצה ורק בורר מטעם ההתאחדות לכדורגל הוא שיקבע.

 

 

התביעה שתוגש תהיה נגד הפועל אשקלון ולא נגד פרוספר אזגי והיא תעמוד על מאות אלפי שקלים, סכום שכולל את כל שכרו של עזורי מהמועדון, בתוספת פיצויים. "נעשה לגיא עוול גדול מאוד, התנהגו אליו בצורה מבזה ומשפילה, באופן חסר תקדים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי", סיפר רד ל-ynet.


פרוספר אזגי. "כל מה שעזורי עבר זהה לפיטורים" (צילום: רועי עידן)

 

"נגיש תביעה שתשקף, לא רק את מה שמגיע לו על פי החוזה, אלא גם את הפגיעה החמורה במוניטין שלו כמאמן, את הדרך שבה התנהגו כלפיו, את העלבון ואת הסיטואציה הלא נעימה שבה העמידו אותו", הוסיף עורך הדין.

 

- אתה באמת מרגיש שזה יכול לפגוע לו בקריירה?

"כל הדרך הלא מכובדת הזאת העמידה אותו בסיטואציה לא נעימה שהוא לא הורגל אליה. כזו שעשויה להשפיע על עתידו כמאמן, על הקידום שלו וזה דבר שיצטרך לקבל ביטוי בתביעה נגד הפועל אשקלון. ההתנהגות הבזויה כלפיו עשויה להשפיע לא רק עליו, אלא גם על מאמנים אחרים".


עזורי, בימים שעוד עמד על הקווים באשקלון (צילום: דרור עינב)

 

- ההתנהגות אולי הייתה לא מקובלת, אבל בסופו של דבר גיא לא פוטר?

"כל מה שהוא עבר זה בעצם זהה לפיטורים. אפשר אפילו לומר שהוא לקח נשימה ארוכה לפני שהוא החליט לעזוב, הוא גם יכול היה לעזוב לפני כן אבל הוא מחל על כבודו לטובת הקבוצה. בסופו של יום הגיע הקש ששבר את גב הגמל. למעשה אמרו לו אל תיכנס לאסיפת השחקנים, אל תעלה לאימון, תצא לחופשה ונראה מה יהיה".

 

- כן, אבל מכתב פיטורים או הוראה שלא להגיע יותר לאימונים הוא לא קיבל.

"זה מתחיל עם זה שאומרים למאמן שב בצד ותראה איך מאמן הכושר מעביר את האימון במקומך, זה כבר אקט שמצדיק עזיבה. אח"כ להביא מאמן נוסף שיעבוד לצידו שזה עוד אקט שמבחינתנו כמו פיטורים".


עזורי. עו"ד: "גיא מחל על כבודו והסכים לקחת נשימה ארוכה" (רועי עידן) 

 

"החוזה של גיא עם הפועל אשקלון היה לשמש כמאמן ראשי והסמכות המקצועית העליונה בהפועל אשקלון ולא בשותפות או ליד מאמן נוסף. למרות זאת גיא מחל

 על כבודו והסכים לקחת נשימה ארוכה ולא לעמוד בשלב זה על זכויותיו על פי ההסכם למען הקבוצה".

 

- אזגי טען שברגע שגיא לא הגיע למשחק מול מכבי חיפה הוא כאילו התפטר מתפקידו?

"טוב זו הרי בדיחה, אתה לא מצפה שאני אתייחס לזה ברצינות"

 

- למה, יו"ר ארגון המאמנים בכבודו ובעצמו אמר שפרוספר אזגי המתין לגיא ולא הבין מדוע הוא א מגיע?

"מדובר בהבל הבלים, זה כמעט ברור לכל בר דעת שמה שנאמר לא משקף את מה שבאמת אזגי חשב. אם הוא באמת לא הבין מדוע גיא לא הגיע למשחק, אז הוא כנראה צריך להוציא את הראש מהחול ולהסתכל מה הוא עשה ואיך הוא התנהג. רק אז אולי הוא יבין למה גיא לא הגיע למשחק. אם הוא לא מבין אז אולי אני אסביר לו את זה בבוררות. כנראה הוא לא מבין טוב, זו היתממות מוחלטת ואם זו לא היתממות אז הבורר יסביר לו".

 

אזגי הגיבה לדברים: "ברגע שגיא עזורי החליט ללכת לערכאות משפטיות אז כל הסיפור יתברר בבית המשפט. אני חושב שהעניין של גיא עזורי צריך כבר לרדת מסדר היום".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גיא עזורי
צילום: אורן אהרוני
מומלצים