שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חמישה סרטים ישראליים יוקרנו בהוט-דוקס

  "מליסה mom & ואני" של פנחסוב ושחר ו"The Collaborator and His Family" של שץ וברש ישתתפו בתחרות הבינלאומית, סרטם של דני מנקין ויונתן ניר "ילד דולפין" יוקרן בבכורה מיוחדת

  פסטיבל הוט-דוקס הקנדי, הנחשב למוביל בעולם בתחום הקולנוע התיעודי, יארח השנה חמישה סרטים של יוצרים ישראלים שהתקבלו למסגרות השונות שהוא מציע. כך עולה מרשימת המשתתפים שפרסמו היום (ד') המארגנים.

   

  שניים מהסרטים התקבלו לתחרות הבינלאומית - International Spectrum. מדובר בסרטים "Melissa mom & me" של לימור פנחסוב ויעל שחר, "The Collaborator and His Family" של רותי שץ ועדי ברש, בעוד שהסרט "Dolphin Boy" של דני מנקין ויונתן ניר יוקרן בהצגת בכורה מיוחדת.

   

  שני סרטים של יוצרים ישראלים, שיוקרנו במסגרת התחרות הקנדית Canadian Spectrum, נוגעים בסוגיית ההתנחלויות. כך בסרטו של יגאל הכט "The Hilltops" ו"סוסיא" של יואב גרוס ודני רוזנברג. כל הסרטים יוקרנו במהלך הפסטיבל, שמתקיים בטורונטו בין התאריכים 28 באפריל ועד ה-8 במאי.

   

  בנוסף ליוצרים הישראלים, יוקרנו בפסטיבל שלושה סרטים העוסקים בנושאים ישראלים. כך למשל סרטו של פאבל קלוץ הפולני "Phnom Penh Lullaby" המלווה אזרח ישראלי בקמבודיה, או סרטו של מחמוד אל-מסד "This Is My Picture When I Was Dead", העוקב אחר בנו של בכיר באש"ף וחלומו לשוב לארץ אבותיו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מתוך "Melissa mom & me"
  צילום: לימור פנחסוב ויעל שחר
  לאתר ההטבות
  מומלצים