שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פייסבוק: אני רק שאלה
  מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר? האם אתה: בודק את המייל, הולך לשירותים או את אותם הדברים אבל לאט? שירות חדש של פייסבוק מאפשר למשתמשים לפתוח סקרים אישיים ולהציף לכם את הפיד

  << אפל לא רוצה אמנות בוטה

   

  פייסבוק השיקה בשבוע שעבר אפשרות חדשה לעמוד שלכם - מעכשיו אפשר לכתוב סטטוס בצורת שאלה ולאפשר לחברים להצביע כמו בסקר. מה זה אומר לגביכם? זה אומר שאם אתם רוצים לדעת איזה בנק עדיף או מתלבטים איזה טלפון נייד לקנות - עכשיו פייסבוק מסכם בשבילכם את התשובות של חברים שלכם.

   

  מוכנים לשאול שאלה?

  שימו לב שהשירות כרגע לא ניתן למשתמשי פייסבוק בעברית. על מנת לפתוח שאלה תצטרכו לעבור לממשק באנגלית.

   

  כדי לפתוח שאלה לחצו על Question במקום שבו בדרך כלל כותבים סטטוס. בתיבת הטקסט שנפתחה לכם כתבו את השאלה שלכם. עכשיו תוכלו להשאיר את השאלה פתוחה ולתת לתושבי אומת הפייסבוק להוסיף תשובות משלהם. אתם יכולים גם לספק תשובות מראש ואז להחליט אם להגביל את הגולשים לאפשרויות שנתתם או לאפשר להם להוסיף תשובות משלהם.

   


   

  אם השאלה שלכם מעניינת מספיק היא עלולה להתפרץ ברחבי הרשת החברתית כמו אש בשדה קוצים: בכל פעם שגולש עונה על שאלה היא תופיע גם על הקיר שלו
  ותהיה גלויה לכל חבריו. כן, חברים, אין הגדרות פרטיות על שאלות - הכל פתוח לכולם. אה כן, ואנחנו ממליצים לכם לכבות את עדכוני המייל שמקבלים משירות השאלות בהגדרות ההתראות.

   

  השירות קיים רק ימים בודדים וכבר הפייסבוק מוצף בשאלות. מהשאלות היותר מעניינות שמצאנו: אני צריך לעדכן את חבילת הגלישה שלי, ספק+תשתית כמה עולה לכם?

  החומוסיה הכי טובה בתל אביב?, ודוקטורט - בארץ או בחו"ל? אנא נמקו בתגובות.

   


   

  חשבתם שהכל טוב ויפה בשירות השאלות החדש? טעיתם. שירות שפתוח לכולם וקל לשימוש מזמין אנשים שאין להם הרבה תעסוקה להפיץ סקרים מיותרים שמציפים לנו ולכם את הניוז פיד. הנה כמה דוגמאות:  האם יש לכם פוד פרוססור בבית?!, מה לשים לכם בפיתה?, האם קיימת אהבת אמת אחת?, מי צריך לזכות באח הגדול?, והשנוא עלינו - יהיה שבוע טוב?

   

  לעוד דוגמאות לשאלות מבזבזות זמן גלשו ל-www.facebook.com.

   

  פורצים למסך הגדול: אנגרי בירדס, ה-סרט! >> 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים