שתף קטע נבחר

פיצוץ נשמע ליד ביתה של לבני: "אולי מתיחה?"

מאבטחי השב"כ הזעיקו כוחות משטרה לבית בצפון תל אביב. לבני לא שהתה בבית, ובסריקות לא נמצא דבר. השכנים המופתעים: "זו בטח מתיחה של 1 באפריל"

את השקט ברחוב שבו שוכן ביתה של ציפי לבני בצפון תל אביב, הפר בצהריים (יום ו') רעש עז של פיצוץ. בעקבות זאת, הגיעו למקום חבלני משטרה והחלו בבדיקת מקורו - אך בהמשך הבהלה נרגעה.

 

 

מהפיצוץ עצמו לא היו נפגעים, ולבני עצמה לא שהתה בבית באותו הזמן. מאבטחיה של לבני מטעם השב"כ, שנמצאים מסביב לבית בדרך קבע מתוקף היותה יו"ר אופוזיציה, הם שהזעיקו את השוטרים מתחנת צפון תל אביב.

 

במהלך הסריקות שערכו באזור וגם בחצרות ובבתי השכנים, לא איתרו השוטרים ומאבטחי שב"כ ממצאים חבלניים. "לא ברור ממה הרעש. אנחנו עושים סריקות אבל לא נראה לי שמדובר במשהו רציני", אמרו גורמים במשטרת תל אביב.


ליד הבית של לבני. "לא נראה שמדובר במשהו רציני"  (צילום: מתי אלמליח)

 

צעירה המתגוררת ברחוב סיפרה ל-ynet כי הופתעה לגלות מאבטחים של השב"כ בביתה וסברה תחילה שמדובר במתיחה: "שאלנו אותם מה קרה, והם אמרו לנו שהם בודקים אם התפוצץ משהו באזור. הייתי בטוחה שמדובר במתיחה של 1 באפריל, כי הכל נראה

כשורה".

 

שכן אחר שיצא מביתו כדי לבדוק מה פשר ניידות המשטרה ברחוב ציין כי כלל לא שמע פיצוץ. "הרחוב שלנו תמיד שקט וגם היום לא שמעתי רעש חריג. לפעמים בימים האלו אנחנו שומעים רעשים של פיצוצים מקפצונים או מחזיזים, כמו בכל שנה בתקופת פורים. אך הבוקר הכל היה שקט. אני מאמין ומקווה שמדובר במתיחה".

 

Read this article in English

 

בהכנת הידיעה השתתפו אטילה שומפלבי ואלי סניור
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מחוץ לבית. מתיחה של 1 באפריל?
צילום: מתי אלמליח
מומלצים