שתף קטע נבחר

בנו של דב לאוטמן מונה ליו"ר דלתא גליל

הבן ממשיך את המלאכה: חברת הטקסטיל הודיעה על מינוי נעם לאוטמן כיו"ר לחברה שייסד אביו לפני 36 שנה. משפחת לאוטמן מחזיקה 10.5% ממניות דלתא ואייזק דבח מחזיק 56%

דירקטוריון חברת דלתא גליל בחר בנעם לאוטמן כיו"ר מועצת המנהלים של החברה במקומו של גדעון שטיאט, שסיים את תפקידו ביום חמישי האחרון. את ההצעה למנות את לאוטמן כיו"ר הביא לדירקטוריון אייזק דבח, בעל השליטה בחברה (56%) והיא התקבלה פה-אחד בדירקטוריון.

 

נעם לאוטמן (42) משמש כדירקטור בדלתא מזה כעשר שנים והינו בנו של דב לאוטמן, מייסד דלתא. משפחת לאוטמן מחזיקה 10.5% ממניות דלתא. נעם לאוטמן שימש בעבר כדירקטור תכנון אסטרטגי ומיזמים חדשים בחברת טבע וכיום משמש כמנכ"ל חברת ההשקעות 2gether capital וכמייסד וחבר הנהלת קרן לאוטמן התורמת ומבצעת פרוייקטים חברתיים.

 

אייזק דבח מסר כי הוא שמח על היענותו של נעם לאוטמן להצעה לשמש כיו"ר. "מינוי נעם ליו"ר מדגיש את המחוייבות של משפחת לאוטמן לחברה ומהווה מסר חשוב לעובדי החברה וללקוחותיה. לנעם היכרות רבת שנים עם החברה ועסקיה והוא יוכל לתרום להמשך שגשוגה של החברה".

 

נעם לאוטמן ציין כי הוא רואה כבוד גדול לשמש כיו"ר בחברה שאביו ייסד לפני 36 שנה ואשר ממשיכה לפעול על פי חזונו: חברה חדשנית, גלובלית המנוהלת מישראל. "אשמח לתרום מניסיוני ומהיכרותי את החברה על מנת לעזור לאייזק וליתר המנהלים להוביל את דלתא להישגים נוספים", מסר נעם בהודעה לעיתונות.

 

גדעון שטיאט אשר סיים את תפקידו כיו"ר הדירקטוריון עקב עיסוקים נוספים, לטענת החברה, ימשיך לכהן כדירקטור בחברה. אייזק דבח הודה לגדעון שטיאט על תקופת כהונתו כיו"ר וציין כי בזמן כהונתו יישמה החברה תוכנית ארגון מחדש מקיפה אשר הניבה תוצאות מרשימות והחזירה את החברה לפסי רווחיות. שטיאט אמר בהודעת החברה כי הוא "מאחל הצלחה רבה ליו"ר החדש והוא בטוח שנעם לאוטמן ביחד עם אייזק דבח ימשיכו להוביל את החברה לצמיחה ורווחיות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים