שתף קטע נבחר

אחרי חצי שנה במעצר - זוכה מתקיפת האקסית

השופטת קבעה כי עדותה של האשה, שהתלוננה כי החבר מפתח-תקווה תקף ואיים שיירצח אותה - מעוררת תמיהות. הוא טען: היא התלוננה לאחר שאמרתי כי היא עובדת כנערת ליווי

קרוב לחצי שנה היה תושב פתח-תקווה במעצר, לאחר שחברתו לשעבר התלוננה כי תקף אותה ואיים שיירצח אותה ויתאבד. נגד הגבר הוגש גם כתב אישום. היום (ב') הוא זוכה בבית משפט השלום בעיר. 

 

בחודש אוקטובר התלונה האשה שהבהירה לחבר שלה לשעבר כי אינה מעוניינת להמשיך את הקשר איתו. היא סיפרה כי הוא השליך אותה על המיטה ואיים עליה. לאחר מכן נעץ סכין שאחז בידו בשולחן. הגבר טען מנגד כי ביקר את חברתו לשעבר והשניים קיימו יחסי מין.

 

הכחשותיו של החבר לא עזרו לו והמשטרה הגישה נגדו כתב אישום. באישום יוחסו לו עבירות של תקיפה בנסיבות מחמירות ואיומים. שופט עצר אותו עד תום ההליכים.

 

במהלך הדיונים בבית המשפט טען סניגורו של הנאשם, עו"ד אלון אייזנברג, כי מדובר בעלילה. הוא טען כי בעקבות סכסוך האשה התלוננה נגדו. בין היתר הוא טען כי סיפר לבנה של האשה וגם לגרוש שלה כי היא עובדת כנערת ליווי ובעקבות כך היא הגישה תלונה.

 

במהלך המשפט הצליח הסניגור להוכיח, כי אכן עבדה האשה כנערת ליווי.

 עוד הוכח בבית המשפט, כי באותו הלילה שבו היא טענה כי הותקפה - הם בילו במשותף עד הבוקר. במהלך המשפט השיבה האשה כמה פעמים כי היא אינה זוכרת אירועים.

 

בהכרעת הדין קבעה השופטת עינת רון כי עדותה של החברה העלתה לא מעט תמיהות. השופטת הסבירה: "לאור אופי תשובותיה של המתלוננת, שאף לקו בהתחמקויות לא מעטות ובתשובות פתלתלות לא מעטות, לא ניתן היה להשתחרר מהספק שמא מדובר בכבישת תלונה בתום לב". בעקבות הזיכוי שוחרר הנאשם ממעצרו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי אלגרט
אילוסטרציה
צילום: אלי אלגרט
עו"ד אלון אייזנברג
מומלצים