שתף קטע נבחר

התנ"ך בשירותים: צואה על קירות "פרידה הכט"

על קירות המסעדה בתל-אביב, שבבעלות המתמודדת ב"אח הגדול", נכתבה כתובת באמצעות צואה - "אל תתעסקי עם התורה". פרידה הכט: "אני לא נפגעת מאנשים חולניים"

נקמה על התנהגות בתוכנית טלוויזיה? צואה נמרחה הלילה (יום ג') על הקירות החיצוניים של המסעדה שבבעלות פרידה הכט, שהשתתפה בתוכנית הריאליטי "האח הגדול". על קיר המסעדה בתל-אביב נמרחה באמצעות צואה הכתובת "אל תתעסקי עם התורה".

 

ומה אתם חושבים על פרידה? כנסו לדף הפייסבוק של ynet

 

הכט, המתמודדות השנויה ביותר במחלוקת של העונה האחרונה, הצליחה להרגיז במהלך התוכנית את הצופים וחלק מהמתמודדים, כשהתעקשה להכניס את ספר התנ"ך לשירותים, למרות מחאות יתר המתמודדים. היא טענה כי היא חייבת להיעזר בחומר קריאה בשירותים. 


עובד מוריד מודעה שהודבקה על הכניסה למסעדה (צילום: בן קלמר)

 

כוחות ממשטרת לב תל-אביב הוזעקו למסעדה, ברחוב בן-יהודה בתל-אביב, וחוקרים את נסיבות האירוע. על פי הערכת החוקרים, גורמים דתיים כעסו על התנהגותה של הכט, במהלך תוכנית הריאליטי וביקשו להעביר לה מסר. טרם נעצרו חשודים במעשה.

 

פרידה הכט אמרה בתגובה: "הקיצוניות הזאת לא תביא לשום מקום. אני לא נפגעת מאנשים חולניים".

 

בחודש דצמבר, בעקבות דבריה של הכט, נפתחה קבוצה בפייסבוק, שכותרתה: "תנ"ך בשירותים?. בושה!! להעיף את פרידה מהאח הגדול!". יותר מ-4,000 גולשים הצטרפו לקבוצה. על התמונה של הכט באתר סומן איקס גדול ומתחתיה נכתב: "תכבדי ספר קדוש ולא, לא נכבד אותך. לא סולחים לפרידה מהאח הגדול. תתביישי". 

 

בהכנת הידיעה השתתף רן בוקר
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המסעדה בתל-אביב
צילום: בן קלמר
מומלצים