שתף קטע נבחר

מזהים את המבנה שבתמונה? טקבקו לנו

הפיל הלבן האחרון שלנו זוהה על ידיכם בקלות: פרויקט פנינת הים, שניצב בכניסה לעיר עכו כאבן שאין לה הופכין. הפעם מדובר במפלצת בטון ענקית, הממוקמת באזור עם אוויר הרים צלול כיין. מזהים היכן היא? ספרו לנו

רוב הגולשים זיהו בקלות את הפיל הלבן האחרון שלנו, שצולם בכניסה לעיר עכו. ואכן, קשה להתעלם מהמונומנט האדיר הזה, שעומד כאבן שאין לה הופכין בפתח העיר.

 


פנינת הים (צילום: רותם מלנקי)

 

מדובר בפרויקט "פנינת הים", שאמור היה לכלול מלון ומגדל דירות נופש. המבנה הוקם לפני כעשור, על ידי חברת בולוס גד. הפעם החלטנו לתת לכם את הבמה כדי שתספרו לנו על המקום: "מדובר על מבנה בכניסה הדרומית לעכו. מבנה זה אמור היה להיות מלון דירות, אך במהלך בנייתו לא נרשמו רוכשים, וכך, הקבלן החליט להפסיק את הבניה...", סיפר לנו מגיב בשם אלכס.

 

מגיב בשם יואב, תושב נשר, אמר כי "הפיל הלבן החדש - המלון התקוע בכניסה הדרומית לעיר עכו. בהחלט קטסטרופה!!". מגיב בשם שלמה גילה לנו, כי "...טוב שלא נתנו אישור למגורים, זה היה פותח את כל החופים שלנו לבנייה פרטית על ידי יזמי נדלן שלא אכפת מכלום רק מכסף אפילו שזה בעתיד יפגע בנכדים שלהם אידיוטים". מגיב נוסף בשם אלכס, תושב עכו, טען כי יש גם שמועות שהמבנה שוקע.

 

הפיל החדש מדהים לא פחות מהמבנה בעכו, ויש לנו רמז עבה עבורכם: מדובר במפלצת בטון ענקית, הממוקמת באזור עם אוויר הרים צלול. מה שהדהים אותנו, זו שלמעט כמה כתובות גראפטי - המקום נקי ומסודר, ויש התחושה שהפועלים הפסיקו את עבודתם אתמול ומחר ישובו. האם אתם מזהים היכן ממוקם הפיל? מה שמו? מדוע נעצרה בנייתו? והאם יש סיכוי שיעבור החייאה? לכם הפתרונים. 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים