שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ידעתי שבסוף תסתגל לחוסר הנורמליות שבי

  היה לי ברור שגרושה + 1 לא התאימה לרשימת המכולת שלך. נתתי לך את הזמן להבין לבד, ואפילו להמשיך לחפש מישהי שתתאים לך יותר, עד שייפול לך האסימון לגביי

  נסיך שלי,

   

  כבר שלוש שנים שאתה חלק בלתי נפרד מחיי, שנה אחת בסתר ושנתיים לראווה. שנה של שכרון חושים, שלא הסתיים גם כשעמדת מול המנכ"ל של החטיבה והוצאת את הזוגיות שלנו לאור. אני זוכרת כמה קשה היה לך המעמד ההוא וכמה מובך היית. ויותר מכל, זוכרת כמה שלם היית באהבתך אליי.

   

    

  לקח לנו זמן. במשך שנה שלמה רצית ולא רצית, עדיין חיפשת ב-JDate את האשה של חייך. חיפשת מישהי "נורמלית" כמוך, לא כמוני, גרושה מלווה בשק גדול מלא בעבר, ואוחזת בידה צוציקית בת חמש וגרוש.

   

  חיפשת אחת שתתאים לרשימת המכולת שכתבת לעצמך, שתתאים גם לאמא שלך, לחברים, ולציפיות ממך. לנתונים שלי לא היה מקום ברשימה, ולו רק בגלל שכבר חוויתי, עשיתי, סיימתי ועכשיו אני פנויה להתחיל מחדש.

   

  נתתי לך להסתגל ל"חוסר הנורמליות" שהבאתי איתי. נתתי לך לבדוק, לחפש. נתתי לעצמי שנה שבה לקחתי סיכון מודע שאולי תבוא הנסיכה לה חיכית, האשה המושלמת שציירת במוחך. שנה שלמה של עליות, ירידות וים של דמעות אל תוך הלילה.

   

  קיבלת משפחה שלמה באהבה ללא תנאים

  קיבלת את החופש לצאת לדייטים עם כל מי שרצתה, ואת ההזדמנות להכניס אל חייך אחרת, שהיא לא אני. היו ימים בהם הצלחתי להסתיר את הכעס והקנאה ואכלתי מבפנים את שאריות הרגש שהלך והתגבר. התפוצצתי, אבל ידעתי שאני חייבת להישאר בצל ולצאת רק בזמן הנכון – כשתהיה מוכן!

   

  אז חיכיתי בסבלנות.

   

  אחרי שנה הבנת שהלב שלך לא משקר, ויותר מכך שאתה לא יכול לשקר לו. את רשימת המכולת הכל כך מדויקת, שכתבת לעצמך במשך השנים, יכולת לקרוע לגזרים ולזרוק לפח הקרוב. הבנת שאת האהבה שלך לא מוכרים בשום מקום, ושהיא נמצאת לך ממש מתחת לאף.

   

  ברגע שנפל לך האסימון הוא צלצל בקולי קולות. לא ניתן היה להתעלם מהרעש, שהוביל במהרה לרשימת אורחים ארוכה שהוזמנה לחגוג איתנו את האהבה הזו, שהתעצמה, התעגלה, התגבשה והפכה שלמה ומלאה, ועמדה בגאון מתחת לחופה.

   

  באותו יום לקחת על עצמך אותי, את "חוסר הנורמליות" שלי בה התאהבת כבר ברגע הראשון, את הגרוש שלי, וכן, לקחת על עצמך צוציקית שהכניסה לבית הרווקים שלך צבא ורוד של בובות ברבי, אקססוריז וים של דובונים פרוותיים. קיבלת את שק העבר שלי, עם הפחדים, התהיות והתובנות.

   

  קיבלת על עצמך משפחה שלמה באהבה ללא תנאים.

   

  אני יודעת ומבינה שזה לא כל כך פשוט להיות רווק שמתאהב בגרושה + 1, אבל נראה שמשהו בדרך שבה הלכנו הפך את הכל לברור יותר ונכון.

   

  היום, אחרי שלוש שנים עם בטן ענקית שמכילה את פרי האהבה העצומה הזו, אני יודעת בוודאות שהדרך איתך תמיד, אבל תמיד תוביל לטוב.

   

  אוהבת אותך ומצפה לשנים רבות של נשיקות רטובות עם לשון!

   

  שלך,

   

  אני

   


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הדרך איתך תמיד תוביל לטוב
  צילום: shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים