שתף קטע נבחר

שריפה גדולה בבאר-שבע, עשן שחור מעל העיר

בירת הנגב כוסתה בשחור: שריפה פרצה במגרש גרוטאות ברחוב בעלי המלאכה, ונראתה היטב כמעט מכל מקום בעיר. איש לא נפגע ולא נגרם נזק, אבל המראה בהחלט מאיים. "זה נראה ממש מפחיד", סיפרה סטודנטית. בעל המגרש: זו הצתה

ענן שחור מעל באר-שבע. שריפה גדולה פרצה היום (ב') במגרש גרוטאות ברחוב בעלי המלאכה באזור התעשייה של בירת הנגב, ועשן שחור מיתמר מעל העיר. איש לא נפגע, נזק נגרם למקום עצמו בלבד, וצוותי החירום הגבילו את התפשטות האש.

 

השריפה פרצה במגרש שבו מאות גרוטאות של מכוניות וצמיגים רבים, מה שהקשה על הכבאים להשתלט על הלהבות.

 

העשן נצפה כמעט מכל מקום בעיר, וגם באוניברסיטת בן-גוריון ראו שחור כשהסתכלו למעלה. "זה נראה ממש מפחיד", סיפרה אחת הסטודנטיות. תושבים מכל רחבי העיר דיווחו על העשן הסמיך, המהווה גם מפגע בריאותי.


להבות ענק במגרש הגרוטאות (צילום: הרצל יוסף)

 

בעל המקום, ויצמן זכאי, סיפר ל-ynet: "הגעתי לפה בצהריים והבחנתי בלהבה. מאז זה התפרץ". הוא סבור שככל הנראה מדובר בהצתה, מכיוון שיש מי שדרש בעבר שיפנה את השטח. במשטרה יחקרו את נסיבות פריצת השריפה לאחר קבלת דיווח מהכיבוי.

 החשד הראשוני כולל שתי אפשרויות: רשלנות או הצתה.

 

המשטרה סגרה חלק מצירי התנועה באזור, על מנת שאזרחים לא יתקרבו למקום, בהם רחוב המלאכה. בכביש 25 התקשו הנהגים לראות את הדרך. לאתר השריפה הגיעו גם אנשי המשרד להגנת הסביבה.

 

כוחות הכיבוי מסרו כי לא נשקפת סכנה לבתי עסק נוספים הצמודים למקום הדליקה. מכבי האש והמשטרה ניסו לפנות גרוטאות של מכוניות, שנמצאות צמוד לאזור השריפה.


העשן השחור נראה בכל העיר (צילום: הנרי)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נזק למקום בלבד
צילום: הרצל יוסף
העשן בבאר-שבע
צילום: אילה מנחם
"נראה ממש לא טוב"
צילום: Yishay Dromi
מומלצים