שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אישום: רב תקף מינית את אשת חברו הטוב
  לפי כתב האישום, רב מירושלים ביצע מעשה מגונה ומעשה סדום באשתו של חברו שהגיעה יחד איתו להתייעצות. "כנראה שבעלך לא מספק אותך ובגלל זה עשיתי את זה", כך לפי כתב האישום, אמר הנאשם אחרי ביצוע המעשים

  "אני אעזור לך להוריד את הבגדים, אנחנו עכשיו בטיפול, תשתחררי, אף אחד לא יידע מזה". כך מתואר בכתב האישום שהגישה היום (ג') פרקליטות מחוז ירושלים רב תושב הבירה, הנאשם בביצוע מעשה סדום ומעשה מגונה באשתו של חברו הטוב, שהגיעה אליו להתייעצות.

   

  לפי כתב האישום, שהגיש עו"ד זהר גיאת, הרב העוסק בקבלה, משמש כיועץ לזוגות צעירים ובמגוון תחומים נוספים ואף מועסק כרב במדרשה לבנות. בתחילת החודש שעבר, פנה אל הרב תלמידו וחברו הטוב יחד עם אשתו, זוג חרדים, לצורך קבלת ייעוץ בסוגיה משפחתית.

   

  כתב האישום מתאר כי שבמהלך הפגישה, ביקש הרב מהבעל לעזוב המשרד והוא נשאר לבדו עם האשה. הנאשם נעל את הדלת והחל לשאול אותה שאלות חודרניות ואינטימיות בנוגע ליחסי המין בין בני הזוג ונטיותיה המיניות. האשה, שחשבה שמדובר בחלק מהטיפול, השיבה לשאלותיו וענתה בחופשיות.

   

  לטענת הפרקליטות, בהמשך טלפנה האשה לרב וביקשה להיפגש עמו, על רקע מצבה הרגשי הקשה. כתב האישום מגולל כי כמה ימים לאחר מכן, הגיעה האשה לביתו של הרב. במהלך השיחה ביניהם, לאחר שסיפרה לו שהיא אוהבת לרקוד, אמר הרב לאשה שעליה "להירגע ולהשתחרר". הוא גם פתח רדיו ואמר לה לעצום עיניים ולרקוד מולו. היא סירבה, אך הוא הצליח לשכנע אותה בכל שאמר לה שמדובר בחלק מהתהליך הטיפולי.

   

  לאחר מכן, ביקש ממנה הרב לשחק תפקיד של זונה שמנסה לפתות גבר ולרקוד בפניו כפי שהיא רוקדת מול בעלה. הוא המשיך וביקש ממנה גם להתפשט, תוך שהוא מסביר לה שמדובר בחלק מהטיפול.

   

  "אל תדאגי, שנינו נפלנו"

  לפי כתב האישום, בעודה רוקדת, קם הרב ונגע בה, כשהוא אומר לה "אני אעזור לך להוריד את הבגדים, אנחנו עכשיו בטיפול, תשתחררי, אף אחד לא יידע מזה" והחל להפשיט את חולצתה כשהוא מתגבר על התנגדותה.

   

  בנוסף, בכתב האישום נטען כי לאחר מכן נצמד הרב אל האשה מאחוריה כשהוא מתחכך ואוחז בגופה, ואז אמר לה: "עכשיו אני מבין איזו אשה עוצמתית וחושנית את ואיזה גוף יש לך" וביצע בה מעשה מגונה.

   

  האשה בכתה וביקשה מהרב לחדול ממעשיו, אך בתגובה הוא חיבק והוביל אותה לחדר אחר בביתו. שם הוא ניסה להוריד את החצאית שלה. כתב האישום מתאר כי בשלב זה הצמיד הנאשם את האשה לקיר וביצע בה מעשה סדום.

   

  רק לאחר שניסה להסיר את תחתוניה, התעשתה האשה, צעקה עליו

   להפסיק ועזבה את החדר. בזמן שהנאשם הביא לה את בגדיה, אמר לה: "אל תדאגי, שנינו נפלנו, עכשיו צריך לעשות על זה תיקון, העיקר שלא שכבתי עם אשת איש. אנחנו נעבור את זה, כנראה שבעלך לא מספק אותך ובגלל זה עשיתי את זה".

   

  עוד נטען בכתב האישום כי הנאשם שוב נגע באיבריה המוצנעים של האשה, איים עליה שאם תספר על כך לבעלה, ידאג להרוס את חייה ואמר: "טוב שזה קרה איתי, אחרת היית בוגדת בבעלך עם גבר אחר עוד כמה חודשים".

   

  Read this article in English

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים