שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  צילום: shutterstock
  אם תגיע פתאום אשה לאי הבודד, תן לה לנווט
  גם אם לא הצלחת בסופו של דבר להתרחק יותר ממאה או מאתיים מטרים מהאי שלך, המשך להרכיב במוחך משפטי פתיחה מוחצים שאיתם תוכל להרשים את המקומיות. חוץ מזה, למד להכין מצות. עוד צרור עצות כשרות לפסח

  >>> כך תשיג כל בחורה על אי בודד

  >>> גם על אי בודד, אתה לא אמור להתנזר ממין

  >>> כך תדהים את אשת חלומותיך, לכשתגיע

  >>> גם על אי בודד, הקפד לנסח הסכם ממון

  >>> מדים עושים משהו לנשים גם על אי בודד

   

  17. צא לחופשה באביב

  אחד המכשולים העומדים בפני גברים כמותך, ובמיוחד עם בוא האביב, הוא הצורך לצאת לחופשה כמו כל האזרחים, בעוד שאתה כבר נמצא על אי בודד.

   

  אל תישח ואל תיפול רוחך. נכון שרגליך כבר עומדות על החול הרך, הבתולי, שעינו של התייר היפני, האמריקני, הגרמני או אפילו "התייר הישראלי" עדיין לא שזפה אותו, אבל גם לך מגיע לחלום. שב בשעת אחר צהריים של ראשית אביב, צפה במים התכולים שמנגד, בפריחת העץ הקרוב, וחשוב לאן תרצה לטוס השנה. חיים ללא חופשה, בעידן של היום, הם כמו עבודה שאין לה סוף. זוהי שחיקה הולכת וגוברת שעשויה לפגוע בך ובמצב הרוח שלך לאורך זמן.

   

  הצטרפו לפייסבוק של ynet וקבלו עדכונים וסרטונים בלעדיים

  בואו להגיב גם בדף הפייסבוק של ynet יחסים  

   

  כדי שלא להישחק ולא להגיע למצב של מחסור בחופש ובהסחת דעת, בנה לך רפסודה (תוכל למצוא דגמי רפסודה פשוטים לתכנון ולהרכבה בכמה וכמה אתרים ברשת) וצייד אותה בכל מה שדרוש לך כדי ליהנות ביעד שבו ביקשת לנפוש השנה.

   

  אם זוהי סין בה חשקה נפש התייר שלך, וייטנאם, האיים הקאריבים, פראג, ברצלונה, או שאתה בכיוון סולידי יותר, כמו סלובקיה בעשרה ימים עם מועדון הגימלאים של ארגון המורים הארצי, כולל סיור בבית קברות יהודי נשכח בברטיסלאבה, טיפוס על הר גרלאחובסקי ופעילות חופשית של ציד לוטרות וחורפנים בחבילה שכוללת הכל - הבטח לעצמך הנאה שלמה על ידי קריאה מוקדמת של הרקע של אותה מדינה, היסטוריה, תרבות, גיאוגרפיה וכו'.

   

  זכור, הידע הוא לא רק כוח, הוא גם האופציה לחופשה עמוקה ומשמעותית יותר.


  "מאיפה את? מה עושה בחיים?" (צילום: Shutterstock)

   

  גם אם לא הצלחת בסופו של דבר להתרחק יותר ממאה או מאתיים מטרים מהאי שלך, המשך להרכיב במוחך משפטי פתיחה מוחצים שאיתם תוכל להרשים את המקומיות. מה דעתך על "היי, אני פליט על אי בודד, כבר שישה חודשים... סוף סוף בחופשה. מאיפה את? מה עושה בחיים?"

   

  אני משוכנע שקשרים נהדרים מחכים לך. אל תוותר על החופשה שלך.

   

  18. למד להכין מצות

  עצות אלה כולן נכתבו לגברים בדמותי, כפי שהייתי אז בזמן שנקלעתי בעצמי אל האי שלי: יהודי, לא נשוי, חסר ילדים, שנפלט בוקר אחד למקום מבודד ששום ג'י.פי.אס לא הצליח עדיין לפעול בו. מכיוון שכך, חשבתי שיהיה זה טפשי שלא להתייחס גם אל עונות השנה, ובעיקר אל החגים היהודיים, כנקודות ציון ומשמעות חשובות ביותר בשגרת היום של זה העומד על אי בודד ומחכה לאהבת חייו. בשגרת היום שלך.

   

  לקראת חג הפסח, ברור שעליך למצוא פתרון לסוגיית החמץ. הבעיה הקשה ביותר שאני נתקלתי בה בשלוש השנים בהן שירתתי על אי בודד, אם יורשה לי להשתמש במינוח של חבר רחוק שנקלע כמו הוא לאי, אחר, היתה למצוא גוי שאוכל למכור לו את כל החמץ שעל האי.

   

  לא אסבך אותך בפרטי הפתרון שמצאתי בזמנו, שבו בין היתר נאלצתי להניח את פתיתי הלחם האחרון שאכלתי על אקדח זיקוקין ולירות אותו אל מול אונייה רוסית שחלפה במרחק, אבל אומר שככל שתקדים למצוא את הפתרון שלך לבעיה זאת, כך יתפנה לך זמן רב יותר להכנות הרבות שחג האביב דורש.

   

  למד להכין מצות. זאת אינה משימה קשה, ורק השטאנץ של החורים עלול להוות מכשול. ודאי תתגבר גם עליו. אני בטוח שתתגבר גם עליו.

   

  תוך כדי כתיבת שורות אלה אני שואל את עצמי אם גם אתה תתבונן שעות ארוכות באי שלך במשך החג דרך החורים הזעירים במצות שיצרת. אני זוכר שזה היה אחד השעשועים המוצלחים ביותר שלי באחד מחגי הפסח, ואם לא הייתי רואה אותה לפתע, את הבחורה שלי, דרך כמה מהחורים ההם, כשהיא צועדת לעברי בביקיני לבן, פנטסטי - יכול להיות שהייתי מאבד את דעתי.

   

  אבל עליה אספר עוד בהמשך.

   

  אל תהיה עצוב ואל תאבד את מצב הרוח הטוב שלך כשתגלה שאין לך הרבה מה למרוח על המצות. תמרים יכולים להיות תחליף טוב לממרח השוקולד האהוב עליך, ועם קצת תושיה, זרדים יבשים ואבני צור, תוכל אפילו לחמם לך מצה בראיי.

   

  אני מתחיל לבלוע רוק בכמויות נדיבות כשאני נזכר במתכון המצה-בריי שהגיע אל האי שאני שהיתי בו, בדרך שעד היום איני יודע את טיבה. הנה הוא לפניך, במקרה שהאשה האחת והיחידה תזדמן אל האי שלך, אל תוך החיים שלך. תאר לך עד כמה היא תופתע כשתגיש לה את המאכל החם. האם יש דרך טובה יותר וטעימה יותר להתחיל סיפור אהבה אביבי?

   

  ובכן המרכיבים הם מצות, כמובן, כאלה שהכנת במו ידיך, חצי כוס חלב (אפשר לחלוב גם יום קודם), ביצים, פלפל שחור, גבינה צהובה מגוררת, שמן זית.

   

  שבור את המצות לחלקים קטנים, זרוק לקערה ושפוך פנימה את החלב עד שייספג במצות. סחט את המצות מהנוזלים ובינתיים, בקערה אחרת, ערבב את הביצים והגבינה יחד עם הפלפל. על המחבת החם טגן את התערובת כולה עד שתשחים.

   

  יאמי.

   

  19. אל תשכח מהאפיקומן

  זאת אחת העצות האהובות עלי, מפני שיש בה תמצית של הרומנטיקה הדרושה מגבר, כל גבר, על אי בודד. בהתקרב חג הפסח, תור את האי שלך ורשום נקודות ציון שעשויות להוות מקומות מסתור טובים לאפיקומן של החג. לאחר הכנת המצות, החבא אחת מהן במקום שנראה לך המתאים ביותר (אל תרחיק מדי ואל תקשה על האורחת שלך יתר על המידה) ושרטט מפה של האי כולו ושל המקום שבו האפיקומן נמצא.

   

  בתקווה שאכן תהיה לך אורחת לחג, ושלא תחגוג את החג הזה ואת הבאים אחריו לבדך, הפתע את האשה שנקרתה אל האי שלך בזמן ליל הסדר והודע לה שעכשיו, במקום לקרוא את כל ההגדה מההתחלה עד הסוף, שניכם יוצאים למשימת הישרדות של מציאת האפיקומן. החוש ההרפתקני של האשה החדשה בחייך יודה לך בעיניים בורקות ובהתרגשות אין קץ.

   

  נצור את רגעי האושר הללו.

   

  צאו יחד לדרך וחפשו את האפיקומן בעזרת המפה. אם אתה רוצה להיות הגבר המושלם, הנח לה לנווט. גם אם תגיעו בסופו של דבר לחלק לא מוכר של האי ותיעצרו בסבך של שיחים דוקרניים כשקולות צווחניים של קופי ענק שלא ראו עדיין בני אדם כמותכם נשמעים כל העת מעליכם ברקע, זכור שטעויות כאלה קורות לנשים רבות בכל העולם, מידי יום, ושלמרות העיכוב הקל בתוכניות, עדיין יצאת ג'נטלמן של ממש.

   

  במקרה הצורך הוצא מצה אחרת מבין בגדיך, הכרז עליה כעל האפיקומן האבוד וגרום לאשה החדשה להרגיש טוב עם עצמה. אם היא תספר לך סיפורים מסוג של 'תמיד הייתי הכי טובה בכיתה בהתמצאות בשטח', הקשב לכל מילה שלה והרבה להנהן.

   

  אל תשכח שלכל סדר פסח יש מוצאי סדר פסח, וביניהם לילה ושעדיף לישון אותו ביחד ולא לבד. דמיין לעצמך את הלילה הראשון שלכם ביחד, אחרי כל הימים, ימי החול הארוכים, שבילית לבדך, בבדידותך.

   

  האם יכול להיות חג שמח יותר מזה?

   

  חכה, בקרוב יגיעו עצות נוספות, מועילות לא פחות!

   


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אם תגיע פתאום אשה לאי הבודד, תן לה לנווט"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים