שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אישום: עקב אחר ילדות בגני משחקים ותקף מינית

  בן 50 משילה מואשם שבאחד המקרים נגע ברגלה של ילדה בת 6 כדי להגיע לסיפוק מיני. גם פעוטה בת 3 הותקפה

  הוא צפה ועקב אחר הילדות ואז תקף אותן. כך לפי כתב האישום שהוגש הבוקר (יום ו') נגד יוסף שטרית, בן 50, מהישוב שילה לבית המשפט המחוזי בירושלים. שטרית נאשם בשלושה מקרים של ביצוע מעשים מגונים ללא הסכמה בילדות ובפעוטה ובתקיפה של ילדה נוספת.

   

  על-פי כתב האישום שהגישה עו"ד שלומית בן יצחק מפרקליטות מחוז ירושלים, המעשים בוצעו במהלך השנה האחרונה. באחד המקרים המתוארים בכתב האישום, שטרית הגיע לגן ילדים בישוב והבחין בשלוש ילדות משחקות במגלשה. הן נבהלו מהנאשם והחלו לברוח, אך שטרית הצליח לתפוס את רגליה של אחת הילדות, בת 10. היא ביקשה שיעזוב אותה, אך שטרית סירב. הוא שחרר אותה רק לאחר שאשה עברה במקום ואז גם הכה אותה
  בבטנה.

   

  כתב האישום מגולל מקרה נוסף שהתרחש בגן ילדים אחר, שבו הבחין שטרית בשתי ילדות שהלכו לשירותים והלך אחריהן. אחת מהן, בת 11, התקשתה לפתוח את הדלת וביקשה ממנו את עזרתו. לאחר מכן, כאשר חברתה נכנסה לתא השירותים, שטרית הרים אותה, אחז בה מתחת לחצאית והושיב אותה על הכיור. לאחר שהתנגדה, הוא הוריד אותה והושיב אותה על ברכיו בכוח.

   

  בכתב האישום מתואר מקרה נוסף שהתרחש ביישוב עלי, בו הוא נגע ברגלה של ילדה בת 6 כדי להגיע לסיפוק מיני. בפרקליטות טוענים כי ישנם מקרים נוספים שבהם שטרית נגע ברגליהן של פעוטות כבנות 3 והגיע לסיפוק מיני. כמו כן, בפרקליטות ביקשו להאריך את מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים