שתף קטע נבחר

צילום: MCT

השגריר הבריטי ל-ynet: "ברור שהם מאוהבים"

מת'יו גולד דיבר בשידור החי המיוחד על הקשרים בין ישראל לבריטניה והסביר את השמחה העולמית סביב החתונה המלכותית: "לנסיך ולקייט יש מערכת יחסים פנטסטית"

השגריר הבריטי בישראל לא הוזמן לחתונה המלכותית - אבל הוא נהנה מכל רגע. במרכז רבין שברמת אביב נערך בצהריים (יום ו') אירוע מיוחד, שוב צפו מאות מוזמנים בחתונת הנסיך וויליאם וקייט מידלטון. "מזל טוב", אמר בעברית השגריר מתיו גולד, בשידור החי המיוחד ב-ynet.

 

גולד סיפר שהוא נמצא בארץ רק כמה חודשים, אבל הספיק להבחין בקשרים מדהימים בין בריטים וישראלים, למרות חילוקי הדעות ברמה המדינית. "בכל מקום שאני הולך אני נתקל באנשים שיש להם קשרים לבריטניה. קשרי משפחה או קשרים עסקיים, או שהיו בחופשה בבריטניה, יש הרבה מן המשותף בין התרבויות, אז אני לא רואה סיבה שלא תהיה התחממוּת בקשרים – אני רואה סיבה לחגיגות".

 

השגריר ציין שמשפחת המלוכה היא "באמת בלב החברה. אנחנו חברה מודרנית, אבל למרות זאת מוסד המלוכה נמצא בלב החברה. היום מייצג את התחדשות המוסד הזה. זהו הדור החדש המגיע לפרקו, וזה מאוד נחמד".


השגריר ורעייתו. השמחה רבה (צילום: עופר עמרם)

 

לדבריו, השמחה היום רבה, כי ווליאם וקייט "היו זוג במשך שנים, מאוד ברור שהם מאוהבים ושיש להם מערכת-יחסים פנטסטית ולכן ברור שהעולם מאוד שמח".

כשנשאל לגבי ירח הדבש של השניים, שעל פי השמועות יתקיים בירדן השכנה, אמר השגריר: "יש שמוּעות שהם יחגגו אותו בירדן, באוסטרליה, בסקוטלנד.. האמת היא שזהו סוד שמוּר היטב וכל ניחוש טוב כרגע".  

 

לגבי האפשרות שהזוג המלכותי יבקר ביום מן הימים בארץ הקודש, הביע גולד תקווה מאופקת: "אנחנו יכולים לקוות. היו כאן מספר ביקורים מלכותיים בעבר, אני חושב שאני יכול לספור שישה. אז אנחנו נראה". 

 

שדרות רוקח בתל אביב, המובילות למרכז רבין, קושטו בדגלי בריטניה רבים לכבוד האירוע.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השגריר גולד. "לא רואה סיבה שלא תהיה התחממוּת בקשרים"
צילום: עופר עמרם
קייט מידלטון מגיעה לכנסייה
צילום: gettyimages imagebank
"בית המלוכה הוא בלב החברה". המלכה מגיעה לכנסייה
צילום: gettyimages imagebank
"הדור החדש מגיע לפרקו, זה נחמד". הנסיך וויליאם מגיע לכנסייה
צילום: gettyimages imagebank
מומלצים