שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  30% מהגברים: רוצים שבת הזוג תגדיל את החזה

  אוהבים חזה גדול: סקר חדש מצא כי 39% מהגברים בארץ מעדיפים נשים בעלות חזה גדול, ושכמעט שליש מעוניינים שבת הזוג שלהם תעבור ניתוח להגדלת חזה. הניתוח, אמרו הנשאלים, תורם לביטחון העצמי של האישה ולמראה סקסי יותר

  בשנים האחרונות תפסו הניתוחים להגדלת חזה את המקום הראשון בפופולריות מבין הניתוחים הפלסטיים. בהליך ניתוחי קצר יחסית יכולות הנשים לתקן, להגדיל ולעצב את החזה שלהן. אך מה חושבים על כך בני המין השני, והאם הגדלת החזה מסמלת פרובוקטיביות או מביאה לשיפור בדימוי העצמי?

   

   

  סקר חדש מגלה: כמעט שליש מהגברים הישראלים (30%) מעוניינים שבת הזוג שלהם תעבור ניתוח להגדלת החזה. לעומת זאת, רק כחמישית מהנשים (19%) סבורות שבן הזוג שלהם מעוניין שיעברו ניתוח כזה.

   

  הסקר נערך בחודש שעבר על ידי TNS טלסקר עבור רשת מרפאות כללית אסתטיקה. הסקר נערך בצורה מקוונת בקרב 500 נשאלים בני 65-18, המהווים מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת בישראל.

   

  מעדיפים חזה גדול

  מנתוני הסקר עולה כי 39% מהגברים בארץ מעדיפים נשים עם חזה גדול, ורק 18% מהם מעדיפים נשים בעלות חזה קטן. שיעור גבוה יחסית של גברים (43%) דיווחו כי אין להם העדפה.

   

  יותר ממחצית מהנשאלים (55%), גברים ונשים כאחד, תומכים בניתוחים פלסטיים לנשים. בני 49-30 תומכים בניתוחים יותר מאשר צעירים בגיל 29-18 (61% לעומת 49% בהתאמה), וחילונים ומסורתיים תומכים יותר מדתיים (כ-60% לעומת 39% בהתאמה).

   

  כשמדובר ספציפית על ניתוחים להגדלת חזה, רמת התמיכה יורדת ל-43% מהנשאלים, ללא הבדל משמעותי בין גברים ונשים. גם כאן התמיכה גדולה יותר בקרב גילאי הביניים (49-30) מאשר בקרב הצעירים והמבוגרים מעל גיל 50.

   

  בעלי רמת השכלה בינונית תומכים יותר בניתוח מאשר בעלי רמת השכלה גבוהה (52% לעומת 37% בהתאמה), ונשואים תומכים בו יותר מאשר רווקים (45% לעומת 35% בהתאמה). 

   

  מראה נשי או סקסי?

  ניתוח להגדלת חזה נתפס אצל כלל הנשאלים כתורם בעיקר להעלאת הביטחון העצמי (53%), ובעיקר על ידי הנשים שהשתתפו בסקר (56%). במקום השני נתפס הניתוח כתורם למראה סקסי יותר (24%).

   

  רק 10% ממשתתפי הסקר סבורים שהגדלת חזה תורמת למראה נשי יותר, ו-8% ציינו כי הוא מסייע לאישה להיראות טוב יותר באופן כללי.

   

  על דבר אחד נוסף רוב הנשאלים מסכימים באופן גורף - 82% מהם מאמינים שלתקשורת יש השפעה על העלייה בביקוש לניתוחים להגדלת חזה.


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  39% מהגברים מעדיפים נשים עם חזה גדול
  צילום: index open
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים