שתף קטע נבחר

מחסור במים במוצקין - נביעות מקדמת מכירות

תושב קריית מוצקין, שמי השתייה שלה זוהמו, טוען שנביעות הציבה עמדות מכירת מינויים לצד עמדות חלוקת מים לתושבים, ואיש המכירות קרא לתושבים שלא לשתות "מים לא ראויים". נביעות: "מערך המכירות באזור תוגבר, אך המקרה לא מוכר לנו"

בימים האחרונים, תושבי קריית מוצקין נאלצים לגשת לעמדות חלוקת מים שהקים תאגיד המים המקומי, משום שמקורות השתייה של העיר זוהמו . אייל לוי, תושב הקיריה טוען שלצד עמדות המים של התאגיד, הוקמו אתמול (ג') עמדות למכירת מינויים לברי מים של חברת נביעות: "חברת נביעות משתמשת במחסור במים לקידום מכירות", אמר ל-ynet.

 

<< ייאוש במוצקין: "בעירייה שותים קפה, לנו אין מים"

 

אייל סיפר על אירוע שאירע אתמול, בנוכחותו: "כיוון שעדיין אין אישור ממשרד הבריאות להשתמש במים הרגילים במוצקין, הוחלט להציב בעיר 15 עמדות חלוקה עם מכלי מים של תאגיד המים המקומי, חברת פלגי מוצקין. במהלך היום, התושבים ניגשים לעמדות וממלאים מים במכלים. כל אדם יכול לקבל מיידית שני מכלי מים של 4 ליטר.

 

"אתמול (ג') הגיעו למקום נציגי חברת נביעות ולא חילקו מים בהנחה, אלא העמידו שם איש מכירות והפכו את כל הסיטואציה הלא נעימה לאירוע קידום מכירות. כ-5 מטרים מעמדת החלוקה, עומד איש מכירות ומציע מינוי למתקני נביעות לתושבים.

 

"כמה תושבים אמרו לו: 'זה לא יפה וזה לא ראוי', ואז הוא אמר: "מה לא יפה, ולשתות את המים המזוהמים האלה שמחלקים לכם, זה ראוי'? קחו לכם מתקן נביעות הביתה תמורת X שקלים".

 

כשרציתי לצלם אותו הוא התרחק. כששאלתי אותו למה הם עושים את זה, הוא לחש לי, 'שמע אני שכיר פה בחברה, ראש הצוות אמר לי לעמוד פה, אז אני עומד פה'. אני ראיתי רק אדם אחד שעומד ליד העמדה הספציפית ההיא, אך האיש והציוד שלו ירדו ממשאית של נביעות, והאנשים שסייעו לו להוריד את הציוד, דיברו על זה שהם הולכים לנקודות הנוספות.

 

"התקשרתי לדובר עיריית קריית מוצקין, ואמרתי לו שאולי העירייה תוכל לסלק את המוכר של נביעות משם, כי יתכן שזו רוכלות ללא רישיון. הוא אמר שיש מקום לבדוק את הנושא, והוא יברר את העניין עם הפיקוח".  דובר העיריה אמר ל-ynet שלצד הדוכנים של נביעות עמדו במקום דוכני רוכלות נוספים.

 

נביעות: "אנו פועלים לאור דרישת התושבים"

מחברת נביעות נמסר בתגובה: "לאור בקשות שעלו מאזור קריית מוצקין, ובמטרה לתת שירות טוב יותר לצרכנים, תוגבר מערך המכירות באזור. המקרה עליו מדובר, לא מוכר לנו ולא עומד בסטדנרט השירות והמכירות אליו אנו מחויבים.

 

"כחלק אינטגרלי מסטנדרט השירות אליו מחויבת חברת נביעות, אנו פועלים בימים האחרונים בקריית מוצקין במערך מתוגבר, על-מנת להבטיח אספקה סדירה של מים לכלל לקוחותינו. לאור הדרישה שעלתה מאזור קריית מוצקין, תגברה החברה את משלוחי הבקבוקים לכל הנקודות הקמעונאיות שם, ובמקביל יצרה החברה קשר מיידי עם כל לקוחותיה הפרטיים באזור ודאגה לספק לכולם כדי מים על פי בקשתם המיידית, גם אם לא מדובר ביום החלוקה הקבוע".

 

דובר עיריית קריית מוצקין אישר ל-ynet את הדברים. "בעקבות תלונות של תושבים על שמסתובבים סוכני מכירות של מים מינרליים ומציעים את מרכולתם במקום המים שסופקו חינם על-ידי תאגיד המים, נשלחו פקחי העירייה למקום וסילקו משם את הסוכנים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
יש מחסור במים, רוצים מינוי לנביעות?
צילום: אייל לוי
מומלצים