שתף קטע נבחר

ה-PSN חזרה למפתחי המשחקים

צעד גדול בדרך להחזרת רשת ה-PSN: אולפני המשחקים קיבלו גישה מוקדמת לרשת המחודשת

<< Modern Warfare 3 נחשף לא רשמית

 

שובה של ה-PSN מתקרב: במהלך סוף השבוע דיווחו מספר אולפני משחקים כי הם קיבלו גישה לרשת המחודשת של סוני כדי שיוכלו לבחון אותה טרם עלייתה לאוויר וכדי להשתמש בה לפיתוח משחקים חדשים.

 

ה-PSN מושבתת כבר למעלה משלושה שבועות. כמו כן, סוני דיווחו שהרשת נפרצה ונגנבו ממנה פרטים אישיים של עשרות מליוני משתמשיה. בחברה החליטו לא לקחת סיכון והתחילו לבנות את הרשת מחדש כדי שיוכלו להחזיר אותה לאוויר מאובטחת יותר.

 

הורדת הרשת תפסה גם את הגיימרים וגם את מפתחי המשחקים לא מוכנים. השחקנים סבלו מחוסר נוחות זמנית אך מפתחי המשחקים סובלים מההשבתה הרבה יותר, שכן היא מונעת מהם הכנסות (ממכירת משחקים בחנות הפלייסטיישן המקוונת) ומונעת מהם לבדוק את רכיבי האונליין של משחקים בשלב הפיתוח.

 

כעת נראה שלפחות אולפני המשחקים יכולים לנשום לרווחה ולהתחבר מחדש ל-PSN. כדי לעשות זאת, צריכים מפתחי המשחקים להוריד עדכון חדש לקונסולות הפיתוח שלהם, שמאפשר להם להתחבר מחדש לרשת. עם זאת, מפתחי משחקים מסויימים מתלוננים על כך שכדי להתחבר לרשת יש צורך לספק פריטי מידע אישיים שנמסרו בתהליך ההרשמה הראשוני לרשת. מכיוון שמפתחי המשחקים משתמשים ברוב המקרים בחשבונות בדויים שנוצרו למטרות בדיקה בלבד, הם אינם יודעים איזה פרטים בדיוק נכתבו ביצירת החשבון ועדיין כלואים מחוץ לרשת, שלא מאפשרת כרגע לפתוח משתמשים חדשים.

 

החזרת ה-PSN למפתחים מעידה על כך שסוני נמצאת בשלבים מתקדמים של בדיקות הרשת ונותנות תקווה לכך שנראה את הרשת חוזרת לאוויר במהלך הימים הקרובים. בסוני, לעומת זאת, מעדיפים לא לפזר הבטחות באוויר ועדיין לא מוכנים לפרסם את מועד העליה של הרשת.

 

ציפורים זועמות גם בדפדפן בחינם! >>

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בקרוב חוזרת? ה-PSN.
צילום: shutterstock
מומלצים