שתף קטע נבחר

ראש העין מתרחבת: 1,162 דירות ב-23 בניינים

היזם דרור הלוי פרסם את פרטי התכנון של פרויקט העיר החדשה, שישתרע על שטח של כ-1,000 דונם. היקף המכירות מוערך בכ-1.6 מיליארד שקל

חברת העיר החדשה של יזם הנדל"ן דרור הלוי חשפה היום (א') את פרטי התכנון של פרויקט המגורים הגדול שתקים בצפון ראש העין. הפרויקט יוקם על שטח של למעלה מ-300 דונם ויכלול 23 בניינים עם 1,162 יחידות דיור. היקף המכירות בפרויקט צפוי לעמוד על כ-1.6 מיליארד שקל.

 

הפרויקט החדש ייבנה על שטח של חברת מפעלי תחנות שזכתה בו במכרז של מינהל מקרקעי ישראל. סך כל השטח, בהיקף של 1,000 דונם, מורכב משני מתחמים ומשתי תב"ע מאושרות. מתחם המגורים ייבנה כאמור על שטח של למעלה מ–300 דונם. על שאר השטח ייבנה מתחם מסחר, בילוי ופנאי.

 

הפרוייקט מתוכנן על ידי האדריכל המשה צור. עיצוב השטחים הציבוריים, לובי הבניינים, הגנים והפארקים יעשה על ידי המעצב אלכס מיטליס.

 

המתחם יורכב מ-100 דגמי דירות שונים ב-7 דגמי בניינים שגובהם ינוע מ-5 קומות ועד 17 קומות. הדירות שיוצעו למכירה בפרוייקט יהיו בנות 5-3 חדרים וכן פנטהאוזים ודירות גן. שטחי הדירות ינועו משטח של כ-80 מ"ר לדירת 3 חדרים ועד לכ-160 מ"ר ומרפסות גדולות בדירות הפנטהאוז. 

 

הפרויקט תוכנן כך שיהיה בטוח לתנועת ילדים. המעבר בכל המתחם ייעשה ללא חציית כבישים וכל החניות יהיו תת קרקעיות. על פי התכנון, היקף השטחים הירוקים במתחם יעמוד על למעלה מ-100 דונם המהווים למעלה משליש משטחי הפרוייקט כולו. במרכז הפרויקט יוקם פארק מרכזי באורך של כחצי קילומטר ובהיקף של כ-40 דונם שיכלול שילוב של מדשאות, מים, דקים, פרגולות ופינות ישיבה ומשחק.

 

מועד תחילת השיווק, המחירים ואוכלוסיית היעד טרם פורסמו. מהעיר החדשה נמסר כי הכנת הפרויקט טרם הושלמה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרויקט העיר החדשה
צילום: העיר החדשה
מומלצים