שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  חשד: ביצע מעשים מגונים וניסה לאנוס 11 נשים

  בשנה האחרונה התלוננו 11 נשים על-כך שגבר ניסה לאנוס אותן ברחוב בראש-העין . במהלך החקירה עלה שמו של פלסטיני מחלחול, שלאחר מסע שכנועים הגיע לתחנת המשטרה - שם נעצר

  במשטרה משוכנעים שהצליחו לעצור את "אימת הנשים" מראש-העין: פלסטיני מחלחול נעצר היום (ו') בחשד שביצע מעשים מגונים וניסה לאנוס 11 נשים בשנה האחרונה. במשטרה לא פוסלים את האפשרות כי נשים נוספות נפלו קורבן למעשיו, אך הן בחרו שלא להתלונן. החשוד הסגיר את עצמו למשטרה ומכחיש את המיוחס לו.

   

  במהלך השנה האחרונה התלוננו במשטרת ראש העין 11 נשים, שסיפרו כי כאשר הלכו ברחוב ניגש אליהן גבר שתף אותן וביצע בהן מעשים מגונים. הן גם סיפרו כי הוא ניסה לאנוס אותן, אך הן הצליחו להבריח אותו. בכל המקרים עלה דפוס פעולה דומה ובמשטרה הבינו שככל הנראה מדובר באותו תוקף.

   

  במשטרה השקיעו מאמצים רבים לנסות לאתר את התוקף, הציבו מארבים במקומות שוממים, תצפיות ועוד - אך ללא הצלחה. במהלך החקירה אספו חוקרי המשטרה עדויות מהנשים שהותקפו. הן תיארו את החשוד ואילו השוטרים אספו ממצאי די.אן.איי מהזירות. במהלך החקירה עלה חשד כי התוקף הוא תושב חלחול בן 27.

   

  במשטרה הכריזו עליו כדרוש לחקירה והוציאו נגדו צו מעצר. בנוסף דיווחו למינהלת הקישור ביהודה ושומרון, על מנת שינסו לאתר אותו. לבסוף הצליחו החוקרים לאתר את מספר הטלפון הנייד של החשוד. הם שוחחו איתו וזימנו אותו לחקירה. אך הוא לא הגיע. רק לאחר מסע שכנועים הגיע החשוד ונעצר.

   

  בחקירתו הכחיש החשוד את המיוחס לו בתוקף וביקש לערוך עימות בינו לבין המתלוננות.
  החוקרים לקחו ממנו דגימת ד.אן.איי, על מנת לבדוק אם היא מתאימה לדגימות שנמצאו בזירות התקיפה וכעת הם מחכים לתוצאות המעבדה.

   

  גורם במשטרה אמר ל-ynet: "אנחנו יודעים על 11 מתלוננות, אבל יכול להיות יש יותר נשים שהותקפו אך בחרו שלא להתלונן. מדובר בעבירות חמורות של תקיפה של נשים שהלכו לתומן ברחוב. הגבר שנעצר הוא החשוד העיקרי ויש לנו ראיות לכאורה הקושרות אותו למעשים. יחד עם זאת אנחנו ממתינים לתוצאות המעבדה, שיקבעו בצורה חותכת אם הוא אכן ביצע את המעשים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים