שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  וידאו ארט: הנה היא באה, השדה האדומה
  זהר אלפנט תיעד אוהדת הפועל תל אביב לאורך משחק שלם. מ-90 דקות של הבעות פנים, חיוכים, דמעות וגם קללות יצר את עבודת הווידאו "סיוון", שמוצגת בתערוכה "יפו - תל אביב 2011" של בית הספר הירושלמי לאמנות בצלאל. צפו בקטע מהסרט

  צפו בעבודת הווידאו "סיוון" של זהר אלפנט

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  "סיוון היא עבודת וידיאו דוקומנטרית המעבירה את הדרמה של משחק כדורגל", מסביר זהר אלפנט. "באמצעות הבעות פניה ותגובותיה של צופה אחת בלבד. ההתמקדות בסיוון מחלצת מתוך המון האוהדים, פנים המאפשרים את הזדהות הצופה עם הדרמה האמיתית של האירוע. רכבת ההרים הרגשית שעל המסך, מציעה לצופה חוויה אמביוולנטית של התמסרות מצד אחד, או מבט מרוחק במנגנונים הפנימיים של חווית הצפיה עצמה".

   

  "יפו – תל-אביב 2011". תערוכת בוגרים: תואר שני באמנות MFA 2011. מחסן 2, נמל יפו, תל אביב. פתיחה: 6.6, נעילה: 18.6. שמות האמנים המשתתפים: זהר אלפנט, טל ברויטמן, בעז ברקני, לנה גומון, עפרה איל גור-אריה, איבון דיפמן, אורן הופמן, שמחה טללייבסקי, ננג'י יורדגול, פאטן נאסטאס מטואסי, נסרין נג'אר, ענבל ניסים, מרב סבירסקי, אבשלום סולימן, הדס סט, בר פבר, איל פנקס, יערה צח, רוני קרני, יעל רוכמן, חיה רוקין, עדי שמעוני, תמר שררה, עירית תמרי.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכירו את סיוון
  צילום: זהר אלפנט ויורי גרשברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים