שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  הפנטומימאי סלאבה פולונין יופיע בישראל

  תיאטרון הפנטזיה של האמן והפנטומימאי סלבה פולונין יעלה בישראל את "מופע השלג", מסע סוריאליטסי נטול מילים

  שש שנים אחרי ביקורו האחרון ובישראל, יחזור תיאטרון הפנטזיה של הליצן והפנטומימאי הרוסי, סלאבה פולונין, לסיבוב הופעות נוסף. "מופע השלג של סלאבה", הוא מסע סוריאליסטי פואטי ונטול מילים, שמשלב שפע רב של אמנויות במה מקרקס, דרך תיאטרון רחוב, מחול, אמנות המיצג ואפקטים מיוחדים כולל סופת שלגים שמשתוללת באולם.

   

   

  מתוך המופע של פולונין. אפקטים מיוחדים ומיצבים יחודיים

   

  סיבוב ההופעות הנוכחי ייפתח ב-13 בספטמבר במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב.

  על המופע של פולונין
  להשאיר את הציניות בבית / מרב יודילוביץ'
  המופע של סלאבה פולונין יאפשר לכם להסתכל על העולם דרך עינייו המשתהות של הילד שהייתם
  לכתבה המלאה

  שבוע לאחר מכן ינדוד המופע גם לתיאטרון הצפון. פולונין, שמתמחה בליצנות ובתיאטרון ויזואלי בינתחומי, הקים את קבוצת תיאטרון הפנטזיה שלו ב- 1979 בברית המועצות.

   

  תשע שנים לאחר מכן הופיעה הקבוצה לראשונה במערב. בתחילת שנות ה-90 הצטרף פולונין לשורות "קרקס השמש" ולאחר שנים ספורות עזב לטובת קריירה עצמאית. ב-1993 הציג בבכורה את "מופע השלג" שזכה בין היתר בפרסי אוליבייה וסטניסלבסקי. "זהו תיאטרון של קסם פולחני, מפואר, חגיגי ומרהיב עין", אמר פולונין על המופע לקראת ביקורו הקודם בארץ, "המופע מבוסס על דימויים, תנועה, משחק ופנטזיה, שהם תוצר משותף של הקהל והשחקנים. זהו תיאטרון הצומח מתוך מעשיות וחלומות, עמוס געגועים ובדידות, טעון באובדן ובהתפכחות".

   

  בסיבוב ההופעות הנוכחי בישראל יתקיים המופע לראשונה מאז השקתו בליווי 25 נגני התזמורת הקאמרית, "קרמראטה בלטיקה" שייסד הכנר והמנצח הנודע, גדעון קרמר. בהפקה אומרים: "זהו מפגש של שני אמנים לא קונבנציונאלים, כל אחד בתחומו, על במה אחת. הסיבה העיקרית למפגש היא ההומור".

   

  סיבוב ההופעות הנוכחי ייפתח ב-13 בספטמבר במשכן לאמנויות הבמה בתל אביב.

  שבוע לאחר מכן ינדוד המופע גם לתיאטרון הצפון. פולונין, שמתמחה בליצנות ובתיאטרון ויזואלי בינתחומי, הקים את קבוצת תיאטרון הפנטזיה שלו ב- 1979 בברית המועצות. תשע שנים לאחר מכן הופיעה הקבוצה לראשונה במערב.

   

  בתחילת שנות ה-90 הצטרף פולונין לשורות "קרקס השמש" ולאחר שנים ספורות עזב לטובת קריירה עצמאית. ב- 1993 הציג בבכורה את "מופע השלג" שזכה בין היתר בפרסי אוליבייה וסטניסלבסקי. "זהו תיאטרון של קסם פולחני, מפואר, חגיגי ומרהיב עין", אמר פולונין על המופע לקראת ביקורו הקודם בארץ,

   

  "המופע מבוסס על דימויים, תנועה, משחק ופנטזיה, שהם תוצר משותף של הקהל והשחקנים. זהו תיאטרון הצומח מתוך מעשיות וחלומות, עמוס געגועים ובדידות, טעון באובדן ובהתפכחות. זהו תיאטרון משתנה ללא הרף, חי, נושם ומאלתר. ספונטני מצד אחד אבל יונק ממסורות משחק עתיקות מנגד. זהו תיאטרון החומק מהגדרות, מהבנה חד משמעית ומניסיונות לגזול את החופש שבו".

   

  בסיבוב ההופעות הנוכחי בישראל יתקיים המופע לראשונה מאז השקתו

  בליווי 25 נגני התזמורת הקאמרית, "קרמראטה בלטיקה" שייסד הכנר והמנצח הנודע, גדעון קרמר. בהפקה אומרים: "זהו מפגש של שני אמנים לא קונבנציונאליים, כל אחד בתחומו, על במה אחת. הסיבה העיקרית למפגש היא ההומור".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים