שתף קטע נבחר

י-ם: השחיתו רכב של פעילת שמאל וכתבו "בוגד"

המשטרה חוקרת מי ניפץ את שמשת המכונית של הדר אלכסנדר, ניקב את הצמיגים וריסס את הכתובת "בוגד". היא מאמינה שהתנכלו לה בגלל הסטיקרים הפוליטיים: "תחושת השפלה"

מי התנכל לפעילת שלום עכשיו? אלמונים ניפצו היום (ה') את חלונות מכוניתה של הדר אלכסנדר, בת 31 הפעילה בתנועת השמאל, ניקבו את הגלגלים וריססו את המילה "בוגד" על מכסה המנוע. מי שחיבל במכוניתה ככל הנראה הבחין בסטיקרים המזוהים פוליטית, עליהם נכתב "שלום", "לא נאמן לליברמן" ו"פטריוטית שמאלנית". המשטרה פתחה בחקירה.


"יכול להיות שאוריד את הסטיקרים עכשיו" (צילום: הדר אלכסנדר)

 

לדברי אלכסנדר, זאת לא הפעם הראשונה שמתנכלים אליה. "אני עובדת במשרד ליד התחנה המרכזית ונוהגת להחנות זה זמן רב את הרכב סמוך לישיבת הרב קוק", סיפרה ל-ynet, "אני שם כבר מאז אוגוסט אבל רק השבוע החלו הבעיות. הפגיעה הקשה ביותר הייתה ביום ראשון, הזמנתי משטרה והם ייעצו לי להגיש תלונה. היה לי יום אחד של שקט והיום בבוקר גילתי את הנזקים בשנית".

 

אלכסנדר אינה חושבת שיש קשר בין פעילותה ב"שלום עכשיו" לבין ההתנכלות: "הסטיקרים

תמיד היו ואני פעילה די זוטרה שם שגם בשנה האחרונה הייתי פחות פעילה. ההרגשה מאוד קשה. זה כואב לי בייחוד משום שייתכן שהאחראים הם חבר'ה שבאים מהאוכלוסייה הדתית אליה אני גם שייכת. זו גם תחושת השפלה בה אני צריכה להסביר למה כתוב לי בוגד על הרכב".

 

למרות שנפתחה חקירה בנושא, אלכסנדר אומרת כי היא מאוכזבת מהתנהלות המשטרה. "יכול להיות שאני אוריד את הסטיקרים עכשיו, אבל עצוב שבמדינת ישראל של 2011, האמורה להיות דמוקרטית, אדם צריך לחשוש לשים סטיקרים על רכבו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השמשה המנופצת
צילום: הדר אלכסנדר
מומלצים