שתף קטע נבחר

"השוחט" מסתבך שוב: הפעם בסחיטה באיומים

פטריק כהן, שישב בכלא 28 שנה ובעבר הוגדר כאסיר המסוכן ביותר, נאשם שסחט באיומים אלפי שקלים מאדם מבוגר

לפני ארבע שנים הוא שוחרר מהכלא אחרי 28 שנה בגלל רצח. כעת פטריק כהן (55), מי שהוגדר בעבר בשירות בתי הסוהר כאסיר המסוכן ביותר, מסתבך שוב. הבוקר (יום ו') הוגש נגדו כתב אישום בגין סחיטה באיומים יחד עם בקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.

 

כהן, שכונה בעבר "השוחט", הצהיר מיד לאחר שחרורו שמאס בחייו והחליט להשתקם ושבכוונתו לסייע לבני נוער ולמנוע מהם להידרדר לעולם הפשע. נראה שהשיקום לא צלח.

 

לפי כתב האישום, מהחקירה בתחנת רמלה בפיקודו של סגן-ניצב שלומי שגיא עולה כי כהן, בסיוע של נער, סחט אדם מבוגר. בפרקליטות טוענים כי בהתחלה מדובר היה בסחיטה של מאות שקלים ובהמשך זה הגיע לאלפים.

 

כתב האישום מתאר כי באחד המקרים, כהן "קנס" את המתלונן וביקש שיעביר לידיו את רכבו וגם 20 אלף שקל. בימים הקרובים יוגש כתב אישום גם נגד הנער.

 

כהן מצדו מכחיש את האישומים נגדו. בבית המשפט אמר פרקליטו, עו"ד אלון אייזנברג: "מרשי מכחיש מכל וכל את מה שמייחסת לו המשטרה". לדבריו, "הנאשם ימסור את תגובתו בבית המשפט לאחר שנלמד את חומר הראיות. אני תמה על כך שבמשך 11 יום לא נותנים לו אפשרות למסור גרסה, ולאחר מכן מגישים נגדו כתב אישום בהליך מזורז".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סנ"צ שגיא
עו"ד אייזנברג. מכחיש
צילום: אילנה ויינשטיין
מומלצים