שתף קטע נבחר

לקוחת פלאפון: הנייד הגיע עם תמונות של אחרים

לאחר שהסלולרי שלה נגנב ממנה, קיבלה חן מפלאפון מכשיר חדש. אלא שהוא הגיע יחד עם תמונות של ילדים קטנים, סרטונים וקבצים נוספים - שלא היא צילמה. "ואם זה היה מגיע לפדופיל או לכל גורם שלילי אחר?", היא כועסת. פלאפון בתגובה: אנו פועלים ע"פ הנחיות מחמירות לשם שמירת פרטיות הלקוחות

הטלפון הסלולרי שלנו הפך, פחות או יותר, לכל עולמנו. לצד תמונות, סרטונים ואנשי קשר, הוא גם מכיל מידע אישי כמו תזכורות וסיסמאות סודיות. הדבר האחרון שאנחנו רוצים הוא שהמכשיר הזה ייפול לידיים זרות. אבל מתברר כי הרצונות שלנו לא תמיד עולים בקנה אחד עם המציאות - כפי שרואה אותה חברת פלאפון.

 

 

לחן, לקוחת פלאפון, נגנב לאחרונה הטלפון הנייד. כשקיבלה מכשיר חדש, היא גילתה כי הוא מכיל סרטונים ותמונות משפחתיות הכוללות ילדים קטנים, קבצי מוזיקה וגם כל מיני אפליקציות - והכל היה חשוף לגמרי בפניה.

  

 

"אני משלמת לחברה הסלולרית כדי שתשמור על הפרטיות שלי - ורואה שקרה פה את ההיפך המוחלט. אם זה היה מגיע לפדופיל או לכל גורם שלילי אחר - לתכנים האלה היה יכול להיות שימוש מזיק עבור אותה משפחה", אומרת חן. "חברה גדולה כמו פלאפון, לא אמורה לפשל בצורה כזאת".

 

מפלאפון נמסר בתגובה: "מכשירים המגיעים למעבדת התיקונים בחברתנו, נבדקים בקפידה באמצעות ציוד טכני ייעודי, מוסדרים ומתוקנים במידת הצורך ומתבצעת בהם מחיקת כל הנתונים הקודמים, טרם העברתם ללקוח אחר.

 

"פלאפון פועלת על פי הנחיות מחמירות לשם שמירת פרטיות לקוחותיה, והמקרה ייבדק ויטופל בהתאם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מרכז שירות של פלאפון
צילום: ניב קלדרון
מומלצים