שתף קטע נבחר

איך לקבל את OSX Lion של אפל חינם

רכשתם מק בחודש האחרון? מגיע לכם עדכון ל-Lion חינם. התהליך לא מסובך, אם יודעים איפה לחפש

אם רכשתם מק בין ה-6 ליוני 2011 והלאה, והוא לא מגיע עם עם מערכת ההפעלה החדשה Lion, אל תמהרו לקנות אותה.לאפל יש תוכנית קבועה עבור משתמשים שרכשו מחשב חדש, המכונה Up to date.  עד היום התהליך דרש מילוי טפסים ושליחת פקסים יחד עם תשלום כדי לקבל דיסק עם מערכת ההפעלה. מאחר ו-Lion מופצת דרך חנות האפליקציות, התהליך הפך להיות קצת יותר פשוט.

 


 

 

ראשית, הצטיידו במספר הסידורי של המחשב שלכם. כדי להגיע אליו לחצו על צלמית העכבר ואז בחרו ב-About this mac. כעת לחצו פעמיים על השורה בה כתוב מה גרסת מערכת ההפעלה שלכם והיא תשתנה להציג את המספר. בנוסף, צלמו את החשבונית שקבלתם מאידיגיטל, Doubleteam או כל אחת מהחנויות המורשות האחרות.

 

כעת הכנסו אל האתר של אפל בקישור הזה. התהליך כעת הוא די פשוט.לאחר שתסכימו לתנאים לחצו על לחצן Continue. במסך הבא מלאו את הפרטים שלכם וודאו שהאימייל שלכם נכון. כעת תתבקשו להכניס את המספרים הסיריאלים מהמחשב או המחשבים החדשים שלכם. בסיום לחצו Continue שוב. כעת תתבקשו להעלות תמונה של החשבונית שלכם. חשוב שהתמונה תהייה באיכות גבוה ובנפח של פחות מ-1 מגהביט.

 


 

 

 

לאחר שתסיימו את ההגשה תקבלו מספר אישור. אתם תקבלו אותו גם לאימייל. כעת יש להמתין בסבלנות בזמן שאפל יבדקו את הזכאות שלכם וישלחו לכם קוד להורדת מערכת ההפעלה חינם מחנות האפליקציות למק.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
וחי אריה עם משתמש
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים