שתף קטע נבחר

ספיישל קיי פירות אדומים יורד זמנית מהמדפים

קלוגס אוספת מהמדפים את מותג דגני הבוקר, ביוון, קפריסין ובישראל, בגלל חשש להימצאות רכיב אגוזים הגורם לאלרגיה. מדובר במוצר שתוקפו פג ב-3 או ב-4 באפריל 2012. קלוגס: "לא התקבלו תלונות צרכנים, אך אנו נוקטים במשנה זהירות"

חברת קלוגס אוספת מהמדפים את דגני הבוקר ספיישל קיי (special k) פירות אדומים, בשל חשש להימצאות רכיב אגוזים, הגורם לאלרגיה. בבדיקות שגרתיות של ממשלת קפריסין את מוצרי קלוגס, אותרה נוכחות אלרגן אגוזים בסדרה מוגבלת של מוצרי קלוגס special k פירות אדומים. מדובר בחומר מעורר אלרגיה שאינו מוצהר ברכיבי המוצר.

 

מדובר בקופסאות קורנפלקס שתוקף תכולתן פג פג ב-3 או ב-4 באפריל 2012. לקוחות שכבר קנו את המוצר מתבקשים להחזירו לרשתות השיווק לקבלת החזר מלא, או להתקשר לשירות הצרכנים של קלוגס בישראל: 1700-70-93-70.

.

מקלוגס נמסר כי "בדיקות פנימיות לא מצאו הוכחות התומכות בתגלית זו, למרות זאת אנו נוקטים במשנה זהירות ומבצעים איסוף ייזום בהתחשב בהשלכות של האלרגן אגוזים לאלרגים אליו. עד כה לא הגיעו תלונות צרכנים, אולם הדאגה הראשונה והחשובה ביותר של חברת קלוגס היא בריאותם ובטיחותם של צרכניה ואיכות מוצריה.

 

"לקוחות וקמעונאים יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי כל המוצרים האחרים של קלוגס עומדים בסטנדרטים הגבוהים יותר ואינם מושפעים מבעיה זו. מדובר רק בקלוגס special k פירות אדומים בלבד ותאריך התוקף שלו כפי שצויין. חברת קלוגס מביעה התנצלותה בקרב לקוחותיה על אי הנוחות הנגרמת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
איסוף יזום. קלוגס (אילוסטרציה)
מומלצים