שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  את אוהבת אותו, והוא מבזבז את הזמן שלך
  אתם עושים אהבה כל הלילה ומדברים. הוא מרעיד כל חלקיק בגופך. מעורר כל רגש שחשבת שכבר אין. על הכל אתם מדברים. יש לו כל כך הרבה לומר, ולכל מילה יש כתובת ומקום משלה, ואת מניחה אותן בזהירות בלב הקטן והשברירי שלך
  את אוהבת אותו והוא גורם לך לצחוק. את עוצמת את עינייך ומרגישה את מגע ידיו על גופך כמו השמש הזורחת. הוא מחביא משהו מתוק, ואת רוצה לגלות אותו. לדעת אותו, שיספר את מה שעל לבו, שיחלוק איתך את האהבה שבו, את האכזבה, את החלומות ואת העצב. ובביישנות שלו הוא מדבר אלייך, וכל מילה שלו, כל מגע שלו, עושה הכל בסדר.

   

  בואו לדבר על אהבה אסורה גם בפייסבוק שלנו

   

  זה אמיתי עד שאת פורצת בבכי. את מחבקת אותו חיבוק שלא נגמר ולוקח אתכם, רק את שניכם, עד לקצה השני של העולם.

   

  את אוהבת אותו והוא גורם לך לבכות. הוא מרעיד כל חלקיק בגופך. מעורר כל רגש שחשבת שכבר אין. אתם עושים אהבה כל הלילה ומדברים, על הכל אתם מדברים. יש לו כל כך הרבה לומר, ולכל מילה יש כתובת ומקום משלה, ואת מניחה אותן בזהירות בלב הקטן והשברירי שלך. את רוצה שהוא ידבר עוד קצת. שלא יילך אף פעם. את לעולם לא תתעייפי מכם.

   

  את מפחדת להירדם עכשיו, שלא יילך רגע אחד לאיבוד

  כמה בכי יש בו וכמה חרטה. כמה ייסורים ונפש שאינה שוקטת. דמעות שמעולם לא שפך, ואולי גם לא ישפוך. את מפחדת להירדם עכשיו, שלא יילך רגע אחד לאיבוד. אבל כשאת רואה אותו מביט בך כך, את נכנעת ועינייך נעצמות כמו ענן שעף עם הרוח, והחיוך שבלבך ממלא את גופך ואת החדר בגלים רכים ונעימים. גלים שמסתחררים סביבכם ועפים אל עבר תהום לילי של כוכבים שקטים ונוצצים.

   

  הוא האיש שלך ואת האשה שלו. מלאך שמשכיח בדידות וסבל, ואת עורגת לחיוך שלו, לחיוך שבו.

   

  כשאת איתו הזמן עומד מלכת והכל נצבע צהוב ואדום וכתום. את לא רוצה שיגיע הזמן לומר שלום. את אוהבת אותו ואת הולכת לאיבוד איתו. הראש שלך מונח על הכרית כשאת מביטה בו. את מאבדת את עצמך והמחשבות עפות רחוק כמו גלים של ים, כמו סירות ששטות אל קו האופק לעבר שום מקום. הוא עוצם את עיניו, מסתיר ממך עולם שלם. שידבר איתך, שיידע שהוא לא חייב ללכת. שהוא יכול להישאר, כל הלילה הוא יכול להישאר. כי כשהוא איתך, כי כשאת איתו, עולם שלם שלך, עולם שלם שלו, מוגנים באי מיטתכם בחדר קצת קטן מדי עם נרות ותקליטים על הרצפה. שידבר איתך.

   

  את אוהבת אותו והוא גורם לך להתגעגע בבית קפה קטן בבוקר קיצי. ברקע זמרת שרה על אהבה, ואתם מרחפים לקולה הדק, צפים יד ביד. הוא שם והוא כבר מזמן לא. את חושבת שתשתגעי אם לא ישוב. ואולי לא יהיה עוד יום אחד בלעדיו.

   

  שקיעה עצובה, ואת רק מחכה לשמוע שוב ממנו, לראותו את דמותו, להריח את ניחוח הקינמון, את הרוגע שממלא אותך בעדינות כמו יין שממלא את הכוס. כמו ורד אדום בגינת חייך, מחכה לדעת שהוא שלך ואת שלו. וכשהוא מגיע הכל שוב נעצר, ואת רק רוצה שיישאר.

   

  הוא שוב אומר שיהיה בסדר, אבל את לא עונה

  הוא לופת אותך חזק בשתי ידיו ושואב אותך לתוכו, את נושמת אותו עמוק עמוק אל תוך תוכך, לא יכולה להסתיר את הקנאה המאכלת אותך. הוא שוב אומר שיהיה בסדר, אבל את לא עונה. רק מביטה, את צובעת את עולמך בעולמו, צובעת במכחול השקרים, בצבעים של אושר וצהוב ואדום וכתום. ובמבטך כבר אומרת הכל. במבט את משלימה.

   

  את אוהבת אותו, והוא מבזבז את הזמן שלך. בכל זאת, את לא רוצה שיילך. את לא רוצה, אבל הוא חייב. אז מגיע הזמן להגיד שלום. והוא הולך למקום. מקום שהוא קורא לו בית, אותו הבית שם ממתינה לו בחורה, והוא קורא לה אשה. אבל את רוצה שיישאר, עוד קצת שיישאר וידבר איתך. את רוצה שהוא יידע שהוא לא צריך ללכת. אבל הוא כבר.

   


   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  את עורגת לחיוך שלו, לחיוך שבו
  צילום: shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים