שתף קטע נבחר

צילום: ירון ברנר

פעילי האוהלים הפריעו למסיבת הח"כים והשרים

כמה פעילים באו עם צופרים למחות במסיבת יום ההולדת של ח"כ כרמל שאמה-הכהן, בהשתתפות שר האוצר שטייניץ. הם הוצאו, ובהמשך שוחחו עם חבר הכנסת. "כל הארץ אוהלים, והם חוגגים"

כמה מפעילי מחאת האוהלים הפריעו הערב (יום ג') למסיבת יום ההולדת שנערכה בתל-אביב ליושב ראש ועדת הכלכלה של הכנסת, כרמל שאמה הכהן (ליכוד). הם הגיעו לאירוע, שבו השתתפו גם שרים, וביקשו לשוחח עם ח"כ שאמה, כשברשותם אוהל וצופרים. מחוץ לאירוע נרשמו התקהלות וויכוחים. הפעילים נכנסו לאולם לזמן קצר.

 

מחאת האוהלים - כתבות אחרונות:

 

הפעילים בכניסה לאירוע, הערב (צילום: אטילה שומפלבי) (צילום: אטילה שומפלבי)
הפעילים בכניסה לאירוע, הערב(צילום: אטילה שומפלבי)

 

עוד בערוץ החדשות:

 

לאולם האירועים במרכז תל-אביב שבו נערכה החגיגה, הגיעה קבוצה של בין שישה לעשרה פעילים המוחים על יוקר המחיה ומשתכנים באוהלים. הם החזיקו צופרים. במקום היו באותה שעה מוזמנים רבים, בהם שר האוצר יובל שטייניץ, השר לענייני מודיעין דן מרידור וחברי כנסת.

 

אוהל וזמבורה ליום ההולדת (צילום: אטילה שומפלבי) (צילום: אטילה שומפלבי)
אוהל וזמבורה ליום ההולדת(צילום: אטילה שומפלבי)

 

הדוברת של ח"כ שאמה-הכהן ביקשה מפעילי המחאה שלא להפריע, והבטיחה להם כי יו"ר ועדת הכלכלה ייצא אליהם

בהמשך וישוחח עמם. הדוברת אמרה כי פעילי המחאה הוזמנו להיכנס בלי הזמבורות שהביאו איתם, והדגישה: "זה אירוע פרטי שנחגג בצנעה". לפעילי המחאה הוצאו בירות, ובהמשך יצא אליהם גם חבר הכנסת שאמה ושוחח עמם.

 

אורן פסטרנק, ממטה המאבק של מחאת האוהלים, אמר: "בזמן שכל הארץ מלאה אוהלים והעם מוחה, שטייניץ וחבורתו מוצאים זמן לחגוג. נמאס לנו מהצביעות של הפוליטיקאים והמאטימות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ח"כ שאמה עם המוחים
צילום: אטילה שומפלבי
מחוץ לאירוע, הערב
צילום: אטילה שומפלבי
מומלצים