שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  קנס של 100 אלף שקל ל-HOT על תוכן שיווקי

  איזכורים לחנות נוחות בתחנת דלק ורשת המבורגרים בתוכנית "הבורר" עלו לחברת הכבלים בקנס כספי גבוה שהטילה עליה מועצת הכבלים והלוויין

  מי מפחד מברוך אסולין? המועצה לכבלים ולוויין הטילה קנס כספי על חברת HOT בגין תוכן שיווקי בסדרה "הבורר 3". בחברה נטען כי מדובר באזכורי אגב, אך המועצה דחתה את הדברים והטילה עליה על קנס של 100,800 שקל.

   

  אגף הפיקוח והבקרה של המועצה איתר בפרקי העונה השלישית של סדרת הפשע אזכורים מסחריים וויזואליים לרשת נוחות של תחנות דלק ורשת המבורגרים. עקב כך החליט יו"ר המועצה, ניצן חן, לקנוס את החברה, שטענה כאמור כי מדובר באזכורים שהיו חלק אינטגרלי ובלתי נמנע מהסדרה. 

   

  צופי העונה האדוקים ודאי זוכרים את המוכר ברשת חנויות הנוחות, שהציג לנדב מארז עם לוגו של הרשת בזמן שהוא שוהה בתחנת הדלק עצמה, או את רון הפרסי לבוש כשליח של רשת ההמבורגרים ואוחז בשקית המשלוחים שלהם. גם אבי הטחול נהג לא פעם לשבת באותה רשת יחד עם המאהבת שלו, קוקי.

   

  זו אינה הפעם הראשונה בה מוטל קנס שכזה על חברת הכבלים. לפני כשנה קנסה המועצה את HOT בשל שידור הסדרה "עספור" בניגוד לדין, לאחר שזו נתבקשה להזיז את שעת השידור של הסדרה בשל חשש לעידוד שימוש בסמים וכן שידור סצנות רבות בעלות אופי מיני.

  משלא עשתה כן חברת הכבלים, הטילה המועצה עיצום כספי בגובה של יותר מ-100 אלף שקל.

   

  ניצן חן, יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין מסר :"למרות היותה של 'הבורר' סדרה מצוינת ופופולארית, שכבר הפכה לקאלט בקרב חובבי הז'אנר, לא נוכל לתת יד להפרה בוטה של הכללים האוסרים על תוכן שיווקי, תוך ניסיון להתכסות באצטלה של הכרח במקום בו נעשתה חשיפה פרסומית חוזרת ונשנית".

   

  בחברת "הוט" סירבו להגיב לדברים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "הבורר". מחיר לתוכן השיווקי
  צילום: יוני טובלי
  לאתר ההטבות
  מומלצים