שתף קטע נבחר

צילום: אלי אלגרט

המשטרה: להאריך מעצר מרגול, חזן איים לפגוע

החוקרים רוצים לעמת בין צנעני לבין מעורבים אחרים בפרשת החשד לסחיטה, וצפויים לבקש מחר מביהמ"ש להשאירה במעצר. מרגול עומתה עם הקלטה שבה נשמע מיכאל חזן מאיים לפגוע פיזית באמרגן אסף אטדגי. עו"ד ששי גז מצטרף לצוות ההגנה

מרגלית צנעני לא תהיה חופשייה גם בימים הקרובים, כל עוד זה תלוי בשוטרים: מחר (יום ב') צפויה המשטרה לבקש מבית משפט השלום בראשון-לציון להאריך בפעם השנייה את מעצרה של הזמרת, החשודה בסחיטה באיומים. צנעני נערכת מצדה למאבק וצירפה לצוות ההגנה שלה את עו"ד ששי גז. 

 

פרשת מרגול - כותרות אחרונות ב-ynet:

 

בשבוע שעבר הוארך מעצרה של צנעני בשישה ימים. בכוונת המשטרה לבקש מהשופטת ארכה של כמה ימים על-מנת לסיים את פעולות החקירה, ולקיים בין היתר עימות בין צנעני לבין מעורבים אחרים בפרשה. חוקריו של תנ"צ אבי נוימן צפויים להציג לשופטת פרטים חדשים שנאספו במהלך סוף השבוע.

 

צנעני בבית המשפט. המעצר יימשך? (צילום: בייגל) (צילום: בייגל)
צנעני בבית המשפט. המעצר יימשך?(צילום: בייגל)

 

כזכור, צנעני נעצרה בשבוע שעבר בחשד שהיתה מעורבת בסחיטתו של אסף אטדגי, אמרגנו של הזמר הצעיר עומר אדם, מתמודד לשעבר ב"כוכב נולד", שהיא היתה שותפה לייצוגו. לפי החשד, צנעני פנתה לעבריינים מארגונו של עמיר מולנר כדי לגבות מאטדגי, ששימש בעבר כאמרגנה, כספים שלטענתה הוא חייב לה. אטדגי, כך חושדים החוקרים, הוזמן לבוררות בעולם התחתון שבה נקבע כי עליו לשלם לזמרת את הכסף.

 

מרגול האזינה: חזן איים לפגוע באטדגי

הבוקר דווח כי באחת השיחות שקיימה צנעני עם אחד מאנשיו של מולנר, מיכאל חזן, ביקשה הזמרת "לסדר את העניינים בין הבן שלי אסף לבין אטדגי". החוקרים חושדים כי הזמרת, שחשודה כי ניסתה לפקח באמצעות בנה, אסף לביא-צנעני, על אטדגי, לא אהבה את יחסו של האחרון לבנה - ולכן ביקשה את התערבותו של חזן.

 

במשטרה טוענים כי במהלך היום הצליחו החוקרים להוכיח למרגול כי אטדגי אכן היה נתון לאיומים מצדו של חזן ואף השמיעו לה הקלטה שבה נשמע חזן מאיים לפגוע פיזית באמרגן. החוקרים סבורים כי איומיו של חזן באו לאחר שיחה שיים עם מרגול. מנגד, טענה הזמרת כי לא מדובר בסכסוך שלה עם אטדגי אלא בסכסוך שהיה לאמרגן עם חזן עצמו, לאחר שזה ביקש להזמין הופעה של הזמר עופר אדם ולא נענה.

 

פרקליטו של אסף לביא-צנעני, עו"ד שחר חצרוני, ערער הבוקר לבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה על משך מעצרו של הבן. אך בניגוד לזמרת המפורסמת, שמעצרה קוצר לשישה ימים, דחתה השופטת רות לורך את ערעורו של הבן, בין היתר בגלל ההתקדמות בחקירת המשטרה. גם שני "חייליו" של מולנר, חזן ועופר עמר, ערערו אולם בית המשפט המליץ לשניים למשוך את הבקשה לנוכח חומרי החקירה. חצרוני אמר הערב: "נראה תמוה שמבקשים להאריך מעצרה של מרגול, סמל תרבותי שמעולם לא עשה רע. זוהי רדיפת פרסום זולה שאינה במקומה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מיכאל חזן. בשליחות מרגול?
צילום: נמרוד סונדרס
צילום: אלי אלגרט
אסף אטדגי
צילום: אלי אלגרט
מומלצים