שתף קטע נבחר

צילום: אלי אלגרט

מיהו הפרסי מנתניה? "מרגול טעתה כשזלזלה בו"

לפי כתב האישום נגד מרגלית צנעני, הזמרת שירבבה את הכינוי באיומיה על אטדגי. "זה ריקו שירזי, רק הוא מכונה כך", טוענים בנתניה. פגיעה בכבוד? "בטוח שהוא לא מתרגש"

כשמרגלית צנעני הסתכסכה עם אמרגנהּ, היא פנתה לפי הפרקליטות דווקא לעבריין מיכאל חזן. "אתה צריך להיזהר ממנו", אף אמרה לאסף אטדגי בניסיון להפחידו, "זה לא הפרסי מנתניה". עם הגשת כתב האישום היום (ב') לבית המשפט המחוזי בתל אביב, התעוררו גם השאלות: מיהו "הפרסי" בו זלזלה צנעני?

 

זמרת מאחורי הסורגים - כתבות אחרונות ב-ynet:

 

בנתניה בטוחים כי מדובר בריקו שירזי, עוד עבריין מוכר במיוחד. לדברי גורמים בעיר, הכינוי "הפרסי מנתניה" מלווה כבר שנים את שירזי, שמוגדר כמי שעומד בראש ארגון פשיעה. "יש רק אדם אחד בעיר שמכונה ככה", ציינו.

 

שירזי לא נחשד במעורבות בפרשה, בניגוד לעבריינים דוגמת חזן ושלום דומרני, ולדברי גורמים בנתניה, הוא חכם מכדי להסתבך כך. "אולי מרגול פנתה אליו בתחילה והוא סירב להצעתה, ובגלל זה היא החליטה שהוא לא מסוכן. ריקו לא נכנס לדברים כאלה", הם הבהירו, "הוא לא יסתבך בגלל שטויות כאלה. יש לו שכל והוא משתמש בו, הוא לא ייתן לדברים כאלה להפיל אותו".

 

עוד בערוץ החדשות:

 

צנעני, ילידת נתניה, אולי הזכירה את שמו של שירזי בניסיון להבהיר כי "החברים" החדשים שלה יותר מסוכנים, אך בעיר לא לוקחים ללב את הפגיעה בכבודו: "בטוח שבדברים של מרגול יש נימה מזלזלת, אבל ריקו הוא לא אחד שייפגע מכך, כי הוא וכולם יודעים מה מעמדו".

 

מיכאל חזן בדיון. יותר מפחיד מריקו? (צילום: דרור עינב ) (צילום: דרור עינב )
מיכאל חזן בדיון. יותר מפחיד מריקו?(צילום: דרור עינב )

 

"ריקו הוא היום מספר אחד בארץ, הוא חזק גם בלי האישור של מרגול,

והוא שומר על עצמו ונזהר לא ליפול", הוסיפו. "הפחד שלו הוא שהמשטרה תאשים אותו כמי שעומד בראש ארגון פשיעה, ואז הוא ייכנס לכלא לשנים רבות, כמו אסי אבוטבול שנשפט ל-18 שנים. ריקו שקט וחכם, ועובדה שכל המשטרה עם כל האמצעים שלה, לא מצליחה להכניס אותו לכלא. מרגול טעתה כששרבבה את שמו לפרשה, ועוד בנימה מזלזלת, אבל בטוח שהוא לא מתרגש מזה".

 

בכתב האישום שהוגש נגדה מואשמת צנעני בסחיטה באיומים של האמרגן אסף אטדגי ובקשירת קשר לביצוע פשע. "היא התנהלה כאחרונת העבריינים", נכתב בבקשה לעצרהּ עד תום ההליכים, שם אף הוגדרה כראש ארגון פשיעה. לטענת הפרקליטות, היא הסתייעה בגורמים בכירים בעולם התחתון והתנהגה כמוהם ועל פי כללי ההתנהגות שלהם. בתמורה לעזרתם, סייעה להם צנעני להשתלב בלב תעשיית הבידור הישראלי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צנעני, היום. "אולי פנתה אליו והוא סירב"
צילום: דרור עינב
שירזי. "הוא לא יסתבך בגלל שטויות כאלה"
צילום: אבי מועלם
מומלצים