שתף קטע נבחר

חודש אחרי רצח הרב אבוחצירא: איומים על אחיינו

מקורביו של הרב משה תורג'מן מנתניה סיפרו כי נקלע לוויכוח עם עבריין מוכר, וזה איים עליו: "אני אמשוך לך בזקן ואשחט אותך"

חודש לאחר רצח הרב אלעזר אבוחצירא, קיבל אמש (יום ג') אחיינו, הרב משה תורג'מן מנתניה, איומים ברצח גם כן. עבריין המוכר למשטרה איים על תורג'מן, העומד בראש חצר בעיר, במהלך ויכוח, ואמר לו: "אני אמשוך לך בזקן ואשחט אותך". מקורבי הרב סיפרו ל-ynet כי נאלצו להבריח את הרב ולהסתיר אותו: "עוד קצת, וזה היה נגמר באסון", אמרו.

 

רצח הרב אבוחיצירא - כתבות אחרונות:

 

עוד בערוץ החדשות:

 

הרב משה תורג'מן הוא נכדו של הבאבא סאלי ואחיינו של הרב אלעזר אבוחצירא, שנרצח לפני כחודש על-ידי אחד מחסידיו בביתו בבאר-שבע. הרב תורג'מן עומד בראש ישיבה וכולל בשכונת דורה בנתניה, ואנשים נוהגים לעלות אליו לרגל כדי לקבל ברכות ועצות בנושאים שונים.

 

הלווית הרב אבוחצירא לפני כחודש (צילום: נועם מושקוביץ) (צילום: נועם מושקוביץ)
הלווית הרב אבוחצירא לפני כחודש(צילום: נועם מושקוביץ)

 

אתמול בלילה עשה הרב את דרכו מהישיבה בשכונת דורה לביתו כשהוא מלווה בחסידיו. "במהלך ההליכה לבית כלב תקף את אחד החסידים", סיפרו מקורביו, "והרב, שהוא נעים הליכות, העיר בנועם לבעל הכלב. בתגובה בעל הכלב החל להשתולל ואיים עליו 'אני אמשוך לך בזקן ואשחט אותך. אני עוד אגיע אליך. אני לא אתן לך להשתלט על השכונה'".

 

המקורבים סיפרו כי הם מכירים את האיש שאיים על הרב כעבריין בעל עבר של אלימות: "כדי שהרב לא ייפגע נאלצנו

להבריח אותו מהמקום במהירות, אחרת כל האירוע היה מסתיים באסון וברצח הרב. מה שקרה היה מפחיד מאוד, וממש הרגשנו שאנחנו בסכנה". הרב וחסידיו מיהרו לתחנת משטרת נתניה הנמצאת בתוך שכונת דורה, והגישו תלונה על האיומים. המשטרה פתחה בחקירה.

 

אחד ממקורבי הרב אמר: "אנחנו מקווים שבמשטרה יפעלו במהירות ויעצרו את האיש שאיים על הרב, שידוע כאיש מסוכן. אנחנו לא רוצים טרגדיה נוספת של רצח רב בישראל, ועוד רב שהוא בן משפחתו של הרב אלעזר שנרצח לפני כחודש".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הלווית הרב אבוחצירא
צילום: נועם מושקוביץ
הארכת מעצרו של החשוד ברצח הרב בבאר-שבע
צילום: הרצל יוסף
מומלצים