שתף קטע נבחר

מגדלי הצעירים: דיור בר השגה ב-3,000 לחודש

אם הכול יילך כשורה, הדחפורים יעלו על הקרקע תוך כחודשיים, ובתוך 3 שנים ושמונה חודשים תסתיים בניית הפרויקט. אתמול הודיעה קבוצת חג'ג' על קבלת היתר חפירה ודיפון מעיריית תל אביב. בפרויקט יבנו גם 50 יחידות דיור בר השגה

פרויקט מגדלי הצעירים ברחוב ארלוזרוב בתל אביב של קבוצת חג'ג' ואור סיטי נדל"ן מתקדם עוד מספר צעדים אל שלב הביצוע: אמש (ג) נחתם ההסכם של היזמים מול חברת הביצוע שתבנה את הפרויקט, חברת א. דורי. הפרויקט קיבל כבר היתר חפירה ודיפון, ועל פי ההערכות של צחי חג'ג', מבעלי קבוצת חג'ג', הבנייה צפויה להחל בעוד כחודש-חודשיים.

 

תוכנית העיצוב של הפרויקט, ששווק במתכונת של קבוצת רכישה, אושרה אתמול בוועדה המקומית בתל אביב. עבודות הבנייה צפויות להמשך 3 שנים ו-8 חודשים. עלות הבנייה כפי שדיווחה קבוצת חג'ג': 325 מיליון שקל. בפרויקט נותרו 30 יחידות לשיווק, במחירים שבין 1.4 ל-1.8 מיליון שקל.

 

פרויקט מגדלי הצעירים כולל שימוש מעורב למסחר ומגורים: 486 דירות ייבנו מעל 6 קומות מסחריות ו-5 קומות מרתף שישמשו לחנייה. הפרויקט כולל גם גני ילדים, ספא ובריכת שחיה. 50 מהדירות, שגודלן 62 מ"ר ועוד 12 מ"ר מרפסת, יוקצו לדיור בר השגה ויושכרו במחיר 3,000 שקל לחודש. הדירות יוקצו לבעלי הכנסה ממוצעת, על פי קרטריונים שעיריית תל אביב תקבע.

 

המגדלים הם חלק מתוכנית המע"ר (מרכז עסקים ראשי) הצפוני של עיריית תל אביב. במסגרת התוכנית יחודש כל האזור שבין המחלבה הישנה של תנובה בדרום לבין נתיבי איילון בצפון וכן צפויות עבודות להעתקת קו מתח חשמל גבוה והקמת הכביש החדש, לולאת וולובסקי, שמטרתו לשפר את דרכי התחבורה באזור.

 

עבודות אלו צפויות להתחיל כבר בסוף השנה הנוכחית. במסגרת ההסכם הוחלט שא.דורי תבצע גם את כל התשתיות החלות על הקבוצה, לרבות דרכי השירות המזרחית והמערבית.

 

בהכנת הידיעה השתתפה שירלי ששון-עזר

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מגדלי הצעירים
צילום הדמיה: באדיבות קבוצת חג'ג'
מומלצים