שתף קטע נבחר

כרטיס זיכרון שמאפשר שיתוף תמונות בין מצלמות

בין ההכרזות הקטנות יותר בכנס IFA, הכריזה טושיבה על כרטיס ה-FlashAir המאפשר לשלוח תמונות מכרטיס הזיכרון למחשב על גבי הרשת, אבל גם לשתף תמונות עם מצלמות אחרות באותה הרשת

בעוד שאת הכותרות הגדולות פה ב-IFA עושים מוצרים כמו טלוויזיות, ומחשבים, הדברים המעניינים באמת הם כל הפיתוחים הקטנים יותר.

 

אם נמאס לכם להגיע הבייתה ולשלוף את כרטיס הזיכרון מהמצלמה, או להתחבר עם כבל למחשב כדי להוריד את התמונות, יש לכם פתרון. למעשה פתרונות. עד היום יכולתם לרכוש כרטיס SD של חברת Eye-Fi. לאחר שהגדרתם אותו להתחבר לרשת הכרטיס שולח את התמונות אל המחשב ברגע שאתם חוזרים הבייתה.

כעת טושיבה מציגה את המתחרה שלה שכולל עוד יכולת מאוד מעניינת.

 

עוד עדכונים מ-IFA:

 

 

כרטיס הזיכרון האלחוטי של טושיבה ()
כרטיס הזיכרון האלחוטי של טושיבה

 

ה-FlashAir של טושיבה מכיל רכיב נוסף שמאפשר למשתמשי הכרטיס לשתף תמונות עם משתמשים אחרים. כדי שהדבר הזה יתאפשר יש צורך במצלמה שתתמוך באפשרות הזו וכמובן רשת אלחוטית. כאשר שתי הדרישות מתקיימות צלמים המכסים את אותו האירוע יכולים לשלוח האחד לשני תמונות שהם צלמו ולהחליט אם יש צורך בעוד תמונות או לא, מבלי שיאלצו להפגש ולעזוב את הנקודה בה הם עובדים באותו הרגע.

 

אם הכרטיס והטכנולוגיה יצליחו לתפוס, הרי שגם חתונות ואירועים חברתיים אחרים יהפכו מהר מאוד לאירוע של שיתוף מיידי. במקום לחכות שמישהו יעלה תמונות לפייסבוק, או יזכור לשלוח לכם את התמונות כשהוא מגיע הבייתה אתם יכולים לבקש ממנו שיעביר אליכם את התמונות באותו הרגע.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שיתוף תמונות ברשת, אבל פנים מול פנים
מומלצים