שתף קטע נבחר

צפו בפליטת הפה של נתניהו: "אריאל שרון ז"ל"

ראש הממשלה התבלבל כשדיבר על מי שכיהן בתפקיד עד לפני חמש שנים, ונפל לתרדמת אחרי שלקה באירוע מוחי. נתניהו תיקן במהרה את הטעות, ואמר: "ייבדל לחיים ארוכים"

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מעד שלשום (יום א') בלשונו כש"קבר" בטעות את ראש הממשלה לשעבר, אריאל שרון. באירוע "שבע הברכות" של בתו של השר אלי ישי, אמר ראש הממשלה בשוגג "אריאל שרון זכרונו לברכה", אך מיד התעשת והתנצל.

 

הכתבות האחרונות על אריאל שרון:

 

עוד בערוץ החדשות:

 

במהלך האירוע דיבר נתניהו על פועלו של ישי ועל מצוקת הדיור. הוא הציג את הרפורמה שהוא מקדם בתחום, כולל חוק הוד"לים, ואמר בין השאר: "השינויים האלה לא נעשו 50 שנה. חוץ מפעם אחת - אריאל שרון זכרונו לברכה, סליחה - ייבדל לחיים ארוכים. ייבדל לחיים ארוכים. אבל הוא עשה דבר גדול מאוד ואנחנו רוצים לעשות את הדבר המקביל כדי להביא הרבה דירות לצעירים".

 

אריאל שרון כיהן כראש הממשלה בשנים 2001-2006. בינואר 2006 עבר אירוע מוחי ונפל לתרדמת. אחרי כמה שנים

שבהן טופל בבית החולים שיבא בתל-השומר, הוא הועבר אשתקד בחזרה לביתו בחוות השקמים. מאז האירוע המוחי שעבר שרון אינו מתקשר ולא נראה בציבור.

 

"שבע הברכות", האירוע שבו השתתף נתניהו, הוא מפגש שנערך מדי ערב בשבוע שלאחר החתונה. באירוע זה מתארח הזוג הטרי לסעודת מצווה, כל פעם בבית אחר. הפעם הייתה זו בתו של ישי שהתחתנה. לפני ברכת המזון באירוע זה נהוג להשמיע את שבע הברכות שמשמיעים גם בחופה.

 

במהלך האירוע התייחס הרב עובדיה יוסף למחאה החברתית ואיחל למפגינים: "יעשו מיליון, יעשו רבבות". הוא הוסיף: "אנחיל אוהביי יש, ואוצרותיהם אמלא... הקב"ה אומר: לי הכסף ולי הזהב".


פורסם לראשונה 05/09/2011 22:30

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יעקב כהן, אתר חדרי חדרים
נתניהו וישי באירוע "שבע הברכות"
צילום: יעקב כהן, אתר חדרי חדרים
מומלצים