שתף קטע נבחר

הפגנה מול ביתה של יו"ר תנובה: "הפעם זה אישי"

שבוע לאחר שהכריזו חרם על מוצרי תנובה, מעלים הסטודנטים את הרף ומציבים במרכז המטרה את יו"ר החברה - זהבית כהן. מחר ב-6:45 בבוקר יפגינו מול ביתה ברמת השרון. "כמו שתשובה תקף את שישינסקי בנושא הגז, כך גם אנו יוצאים נגד זהבית כהן, שאחראית למחיריהם היקרים של מוצרי החלב"

הסטודנטים מתכוננים לקראת החרפת המאבק נגד תנובה, על רקע התייקרות מוצרי החלב בארץ. היום (א') יקיימו הסטודנטים הפגנה ב-6:45 בבוקר מול ביתה של מנכ"ל קרן אייפקס בישראל, בעלת השליטה בחברת תנובה, זהבית כהן. הסטודנטים מוחים על כך שעל אף שעשרות אלפי ישראלים כבר הצטרפו לחרם על מוצרי תנובה ויותר מ-10 אגודות סטודנטים הצטרפו למאבק - אייפקס עדיין לא פנתה אל המוחים ולא הורידה מחירים.

 

"נעיר אותה (את זהבית כהן, מ.ק) כמו שהערנו את שטייניץ ואת ביבי ואת ציפי לבני", אמר ל-ynet רן ליבנה, יו"ר אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב. "זה אישי: היא אחראית להעלאת המחירים בישראל".

 

ביום ב' האחרון הכריזה אגודת הסטודנטים חרם צרכנים על חברת תנובה, המחזיקה בלמעלה מ-50% משוק מוצרי החלב במדינה. לדף הפייסבוק של החרם הצטרפו עד כה עשרות אלפי גולשים, אך לא ברור עדיין האם ועד כמה הוא פגע במכירות של החברה.

 

כדי להעלות את רף המחאה, בחרו כעת הסטודנטים להציב את זהבית כהן בלב המטרה ולכוון את חיצי המחאה כנגדה. "השיח שלנו אישי בכוונה" אמר ליבנה. "כפי שאנו תוקפים את שטייניץ על מדיניות האוצר, וכמו שתשובה תקף את שישינסקי בנושא הגז, כך גם אנו יוצאים נגד זהבית כהן, שאחראית למחיריהם היקרים של מוצרי החלב. אני קורא לכל הציבור להצטרף לחרם ולא לקנות מוצרי חלב של חברת תנובה".

 

מתנובה נמסר בתגובה, כי "חברת תנובה מקדמת ומפתחת מזה 85 שנה את משק החלב הישראלי. אנו שבים ומדגישים כי הדרך היחידה להוזלת מחירי המוצרים באופן קבוע ולטווח ארוך, ולא רק במסגרת מבצעים מזדמנים, היא בכך שכל הגורמים בשרשרת - המחלבות, רשתות השיווק והרפתנים - יתנו את חלקם.

 

"רק כך יהנו הצרכנים בישראל ממחירים נמוכים יותר לאורך זמן. בינתיים היינו הראשונים שהוזילו את מחיר הקוטג' לאורך זמן ואנו יוצאים בשורה של מבצעים אטרקטיביים לצרכן".


פורסם לראשונה 10/09/2011 17:48

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
"כהן אחראית להתייקרויות"
צילום: סיון פרג'
מומלצים