שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  און דה רקורד: אושרת? עוד פעם, לא טוב

  כתב חדשות 10, מתן חודורוב, ניסה לדווח מכנס ההידברות של אנשי מחאת האוהלים בתל-אביב. אבל במקום לשדר את הקטע הנכון, שידרו את הטייקים הקודמים והמוצלחים פחות. זה קרה גם אצל אורלי וגיא והמדור דורש התנצלות בשידור חי

  הסערה בערוץ 10 נותנת אותותיה, כך עושה הרושם, גם בחדרי העריכה ובאולפני חברת החדשות של הערוץ. רגע לפני תום "המגזין" ששודר אתמול (שבת) בהגשת אושרת קוטלר, אפילו אחרי התחזית, ביקשה המגישה להתעדכן בנעשה ברחבת מוזיאון תל-אביב, שם התכנסו רבים מפעילי המחאה החברתית בעיר לכנס הידברות סביב שולחנות.

   

  קוטלר פנתה אל הכתב מתן חודורוב ששהה במקום, אך במקום להעביר דיווח חי (או מוקלט) ממנו, שודרה קלטת לא נכונה, ובה מנסה חודורוב פעם אחר פעם לפתוח את דיווחו, אך ללא הצלחה. לבסוף חזר השידור לאולפן, אל המגישה הנבוכה מעט, מבלי שהדיווח התקין עבר כלל וכלל.

   

  עוד דה רקורד:

   

  מקרה דומה התרחש באותו שבוע בדיוק, בתוכנית הבוקר של הערוץ בהגשת אורלי וילנאי וגיא מרוז. השניים ניסו לעבור אל הקלטה שתוכננה מראש, אך במקומה - שוב, קיבלנו את הקטע הלא נכון, את שניות הספירה לאחור שלפני השידור. אצלם, בניגוד למה שקרה אצל החבר'ה מהחדשות, שודר לבסוף הקטע הנכון.

   

  התקלות הקלות סוגרות כאמור שבוע של סערה בחברת החדשות של ערוץ 10, במהלכו התפטר מנכ"ל החברה, ראודור בנזימן. בהמשך התפטרה רותי יובל, עורכת "השבוע", מהדורת ערב שישי של הערוץ, כמו גם המגיש גיא זהר, שימשיך להגיש את "היום שהיה" אך לא את התוכנית בערבי שישי.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אושרת קוטלר. אופס
  צילום: יוסי צבקר
  לאתר ההטבות
  מומלצים