שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  פורנו - גרעין האלימות המינית נגד נשים

  "חוסר המודעות בנוגע לתעשיית המין כל כך מושרש בנו, עד שאפילו בעלי המקצוע שאמורים לפתור את בעיות המין שלנו - מצדדים בה, ועם יד על הלב, הם בטח צרכני פורנו בעצמם". דניאל פדר עונה לד"ר דריי, ומכריזה: צפייה בפורנו זאת בגידה

  "גיליתי שהוא צופה בסרטים כחולים כשאני לא בבית ואף מגיע לפורקן מיני בעזרתם. מאז אני במשבר. מרגישה שהוא לא נמשך אליי מספיק, או שאני לא מספיקה לו. מה עושים?"

   

  בחנתי כיצד הגיבו מספר סקסולוגים ומטפלים מיניים לשאלה. כמצופה, התגובות שלהם נעו בין "צפייה בפורנו זה טבעי", "זה לא קשור אליך", "כל גבר צריך זמן אוננות לבדו וחייב גירוי ויזואלי, כל עוד זה לא על חשבון חיי המין שלכם, זה לטובתם", והחביב עלי מכולם: "תזרמי, תצטרפי אליו, תביני מה מגרה אותו ותעשו את זה ביחד". יחי תחיית הסקס בנישואים.

   

   

  פורנוגרפיה בערוץ יחסים: 

   

  המצדדים בפורנו - צורכים אותו בעצמם

  חוסר המודעות בנוגע לאמת על תעשיית המין הוא כל כך עמוק ואינהרנטי בנו, עד שאפילו בעלי המקצוע שאמורים לעזור לנו לפתור את בעיות המין שלנו, מצדדים בה, ועם יד על הלב, הם בטוח צרכני פורנו בעצמם. מאידך, רק הגיוני שישלחו את גברינו לפורנו ואת בנות זוגם "לזרום עם זה". הלוא על פי צרכיו המיניים של הגבר יישק דבר, בין אם מדובר בזוגתו ובין אם מדובר בנשים ונערות שמשרתות אותו דרך סרטי הפורנוגרפיה שבהם הוא צופה.

   

  אני רוצה לשאול אתכן, על מה בעצם אנחנו צריכות להבליג כדי "לזרום עם זה"? רובנו עסוקות תמידית בלהבליג על ה"בגידה" בנו כנשים החוקיות, האמיתיות, האנושיות. ברור שחלקנו כבר מזמן "זורמות" ולא מפריע לנו שהוא צופה בפורנו. הנושא הוא שלעיתים הפכנו לצרכניות פורנו בעצמנו.

   

  אנחנו לבטח עסוקות במראה החיצוני שלנו ובכמה נמשכים אלינו, או שאנחנו עסוקות במה הכי עושה לו את זה, ואיך עלינו לספק אותו כדי שחלילה לא יזדקק לאחרת. אבל אף אחת מאיתנו לא מתעסקת בדבר האמיתי, במסתתר מאחורי העולם הזה של הפורנו.

   

  הצד האפל של תעשיית הפורנו

  אנחנו מתעלמות או מדחיקות את העובדה שהגברים שלנו מפיקים הנאה מפורנוגרפיה ששוות ערך לזנות - בני אדם שנחדרים לגופם בתמורה לכסף, כדי לספק בני אדם אחרים. מדובר בשימוש בגופות רבות של נשים ונערות, לעיתים ילדות, בנות אדם אמיתיות אחת-אחת שנחדרות באמת, שוב ושוב, רק כדי לתת שירות מיני. אין לגברים שלנו ולנו מושג קלוש או עניין כלשהו לדעת כיצד הן התגלגלו למצב של להחדר מול מצלמות תמורת כסף, ומה הן ההשלכות על חייהן ונפשן. כי למי אכפת? "בטוח משלמים להן טוב".

   

  אני חושבת שכאן המכה הקשה ביותר. אנו בתור נשים משוחררות ככל שנהיה, מתקשות לקבל את צרכיו ה"בסיסיים" של הגבר להגיע לפורקן מיני בעזרת איברי מין נשיים הפרושים לפניו בספריית הפורנו הפרטית או בסרטוני "ציצים גדולים במיוחד"/ "חמש על אחת"/ לסביות לוהטות"/ "אנאלית שופעת"/ וכל זוהמה אחרת שהם שולחים עשרות פעמים ביום זה לזה. שפשפת ונהנית? שתף את חברך.

   

  אבל אולי אנו יכולות ללמוד מהם משהו על סולידאריות עם בני אותו המין, כי אנו עסוקות בעצמנו, בנפשנו, בזוגיות שלנו, בחיי הנישואים שלנו, בשעה ש"הנשים הפתייניות הלוהטות והגונחות" נקלעו לתעשיית המין בממוצע בגיל 14, וממנה כבר לא יצאו לעולם.

   

  קורבן לתעשיית הפורנו והפלסטיקה. קורה הסקסית ז"ל (צילום: רויטרס) (צילום: רויטרס)
  קורבן לתעשיית הפורנו והפלסטיקה. קורה הסקסית ז"ל(צילום: רויטרס)
   

   

  מרבית הסיכויים שנשים אלו יהפכו לקורבנות של אלימות מינית ואלימות באופן שגרתי, הן יחדרו שעות על גבי שעות ביום עם אינסוף "פרטנרים", מול מצלמה וצוות הפקה, יסיימו ימי צילומים משוסעות מבפנים, יעבדו בזנות אך בלי קונדומים, ויספגו מכות של סרטן צוואר הרחם, סרטן הגרון, מחלות כבד ואיידס שכל כך נפוצות בתעשיית המין.

   

  חלקן יצליחו לשרוד יום צילומים נוסף אך ורק תחת השפעת אלכוהול וסמים שיקהו את החושים, ובסך הכול, סיכוייהן בכלל לשרוד בחיים (כן בחיים, מה ששמעתם) מעבר לגיל 50 הוא נמוך מאוד.

   

  בהן אנחנו מקנאות? האומנם בנו בוגדים כאן? אולי היה מפריע לנו יותר לו אחת הילדות שם הייתה הבת שלנו או אחותנו הקטנה. או אז טיעוני הסרק כגון "נימפומניות משוחררות שעושות מזה כסף קל" היו נעלמים כהרף עין.

   

  בדיוק כפי שמי שמוכר כלייתו בשוק השחור לא עושה זאת מבחירה חופשית וחווה אושר מכך, כך גם מכירת איברי המין שלנו לכל צרכן בעולם במרחק לינק, רק שזו האחרונה מעוגנת היטב בתעשיית ביליארדים אינטרסנטית במיוחד הפועלת כל כך טוב לשמר את התודעה הכוזבת של "נערות שעשועים נהנתניות מממנות לימודים בדרך לדוקטורט", כדי שנמשיך לשפשף בלי נקיפות מצפון.

   

  אם נהיה כנים עם עצמנו לרגע, נודה שאישה שאיבריה נמכרו לכל מקליק בן 10, יוצאת מופסדת אנושות לא משנה כמה שילמו לה. אף אחת מאיתנו לא הייתה מוכנה לחיות כך, כסף או לא כסף, וכל אחד מהגברים שלנו היה מצטמרר עד חלחלה, לו היה מגלה שזוגתו עושה זאת למחייתה, במיוחד כשכל החבר'ה יגידו לו ש"היא מתה על זה, תראה איך היא גונחת", או "היא בטח מרוויחה מלא כסף".

   

  לאחותך אסור, ללינדה מותר

  אז למה כסף זה לא סיבה טובה בשביל אחותך ואשתך אבל כן סיבה טובה בשביל "כל הנשים האלו בפורנו" שמשרתות אותך? לא ברור לי. עם זאת, למרות הסיפורים הידועים על קומץ המפורסמות והעשירות המצליחות בעולם הפורנו, שדוחפים לנו בעלי אינטרסים, המציאות טופחת על פנינו כל יום מחדש. בכל יום מצטברות עדויות חדשות של שחקניות פורנו שמתוודות על העוול שנגרם להן.

   

  לינדה לאבלס מ"גרון עמוק", סיפרה על ההתעללות המתמשכת שעברה על סט הצילומים, ולא רק היא. גם ג'ינה ג'יימסון מלכת הפורנו, חשפה סיפור של אונס קבוצתי שעברה בגיל 15. למעשה, ברוב הפקות הפורנו, הכסף ל"שחקנים" הוא בחזקת הישרדות בלבד, ונעלם כלא היה בהוצאות על אלכוהול, סמים ותחזוקת הגוף (ניתוחים פלסטיים ותוספות שיער), כי כל יום נכנסת בת 14 חדשה לעולם הזנות והפורנו, וכל יום הדיכאון והפרעות האכילה שמאפיינים את הנשים בתעשיית המין גדלים ומתעצמים וכך גם שיעורי ההתאבדות.

   

  תעשייה שמגלגלת מליארדים ומבוססת על ניצול נשים (צילום: איי אף פי) (צילום: איי אף פי)
  תעשייה שמגלגלת מליארדים ומבוססת על ניצול נשים(צילום: איי אף פי)
   

   

  אז מדוע אני פונה לנשים? כי הגברים מכורים וזה נכון. למעשה, במידה רבה גברים הם קורבנות בעצמם של תעשיית הגהינום הזו. מגיל 9 בממוצע הם שטופים בסרטוני פורנו ועל פורנו הם מבססים את מיניותם ויחסם למיניות הנשית (ולא, כבוד הדדי לא נכלל שם). 

   

  איך נצפה מהם שמעשרות לולייניות שופעות ביום - הם יוכלו להסתפק רק בך, אישה רגילה, אמיתית, עם אישיות ומיניות משל עצמך, שאיבריך לא מתחלפים ולוקח לך זמן לגמור, ומאנאלי אגרסיבי אינך צורחת מעונג? לפעמים אני חושבת שזה מקרה אבוד, אך אני ממש בטוחה שזה מקרה אבוד רק כשאני שומעת נשים אומרות שהן זורמות איתו, שהן בכלל אוהבות פורנו בעצמן, שהן מבינות אותו, שזה טבעי.

   

   

  נשים! התעוררו! הפורנו הוא גרעין האלימות המינית נגד נשים ובני אדם בכלל! הפורנו הוא בפירוש לא המיניות שלנו. מין איכותי ומשובח הוא הדדיות בין בני אדם, ולא צריכה חד צדדית של אחרים, ואישה מינית ומשוחררת באמת, לא צריכה להיות עירומה, מסוממת ונחבטת בישבנה מול מצלמה או כזו שצופה בכאלו.

   

  אישה מינית ומשוחררת מעיזה להגיד 'לא' לצריכת בני אדם, ו-'כן' לדרך חדשה של כבוד הדדי לנשים ולגופן, ומי שרוצה ללמוד את גופן מוזמן לעשות דוקטורט עם נשים אמיתיות. הציעו להם את עצמכן – כבנות אדם השותפות לחויות נפלאות, ולא כמשרתות מין, בתנאי שהם מפסיקים לסחור בגופות של אחרים. כי פורנו זו בגידה נוראית, זו בגידה באנושות.

   

  מסכימים עם דניאלה? חושבים שהיא טועה? ספרו לנו בפייסבוק המחודש של ערוץ יחסים

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מה אתם יודעים על הנשים האלה? פורנו
  צילום: AFP
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים