שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הפנורמה של מועצת יש"ע
  ישראל שלי, תנועה לאומית ציונית, החליטה לרתום את הטכנולוגיה ולבנות אתר שמציג תמונת פנורמה יפהפיה של אזור המרכז של ישראל. אלא שהאתר לא נועד להראות את יופי הארץ אלא לנסות לשכנע אותנו שאנחנו חיים בסכנת נפשות איומה

  פרויקט ישראל שלי נראה על פניו כמו פרויקט מקסים שמטרתו להראות את יופיה של ישראל. כ-600 תמונות באיכות גבוהה נתפרו יחדיו והוזנו אל תוך אתר המאפשר למשתמשים לסייר ברחבי התמונה ולבחור חלקים שונים מהארץ להתמקד בהם. מקסים, עד שמתחילים לקרוא במה מדובר.

   

  עוד בערוץ:

   

  בכניסה לאתר עולה הודעה עם הוראות על ניווט בעזרת העכבר והזהרה שלא ללחוץ על הלחצן הירוק. כמובן שכולם לוחצים על הלחצן הירוק. אם אתם תוהים מה קורה כאשר עושים זאת לא נשאיר אתכם במתח, הצבע הכחול של האתר משתנה לירוק והשם "ישראל שלי" משתנה ל"פלסטין שלי". תרגיל זול, פשוט ואפקטיבי. צפייה באתר משיגה את היעד של היוצרים - הפחדה.

   

  ישראל, פלסטין, מה זה משנה עם כל הזיהום? ()
  ישראל, פלסטין, מה זה משנה עם כל הזיהום?

   

  כמובן שיוצרי הפרויקט לא הסתפקו רק בתמונה אלא בקשו להבהיר בצורה החדה ביותר את הנקודה שלהם. יחד עם שינוי השם והצבע על המסך מופיע גם כוונת

  ולחיצה על איזורים שונים בתמונה מגדילה אותם באופן משמעותי. כך אפשר לראות מטוס ממריא מבן גוריון, את מגדלי עזריאלי ורכבים נוסעים בכביש שש. למעלה מימין ניתן לראות תפריט המציג את סוגי הטילים שיש בידי אויבים פוטנציאלים, והמסוגלים להגיע עד ליעד בו אתם צופים.

    

  מי שאחראי על הפרויקט הוא יעל הרמן (Yaal Herman), שמספר על הפרויקט בבלוג שלו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים