שתף קטע נבחר

"הראיתי לשרון צנוניות ואיחלתי לו בהצלחה"

ביקורו המסורתי של יו"ר הליכוד בשוק מחנה יהודה התקיים היום בהתלהבות מאופקת. אחד מבעלי הדוכנים הצהיר כי למרות שהוא ליכודניק, אם ברק יביא הסכם, הוא יתמוך בו. "אני רוצה להפסיק לפחד, שיהיה ביטחון, שתהיה לנו פרנסה", הסביר

אריאל שרון ערך היום (ד') את הביקור המסורתי בשוק מחנה יהודה בירושלים, והתקבל באהדה מאופקת אצל הסוחרים. לדברי בעלי הדוכנים בשוק, מערכת הבחירות לא ממש מעניינת אותם, ומה שחשוב להם יותר הוא שיבואו לקוחות ותהיה פרנסה, וכרגע זה לא ממש קורה.
רפי שרף, בעל דוכן ירקות, הצהיר כי הוא "ליכודניק מבטן ומלידה", אך ציין: "אם ברק מביא הסכם, אני תומך בו. אני רוצה להפסיק לפחד, שיהיה ביטחון, שתהיה לנו פרנסה. היום אין התלהבות, אין שמחה בלב". מבחינתו, הביקור של שרון היה בעיקר רגע של יציאה מהשגרה. "הביקור סיפק לנו קצת אקשן", סיפר, "לחצתי לשרון את היד, הראיתי לו את הצנוניות והפטריות, ואיחלתי לו בהצלחה".
לעומתו, דוד רפואה, בעל דוכן פירות, דווקא מתלהב מאוד משרון. "אני אוהב אותו, והייתי מנשק אותו אם הייתי יכול", אמר. "חיכיתי לביקור הזה כל הבוקר. סידרתי על הבאסטה 50 פומלות ועליהן כובעים עם הסיסמה 'רק שרון יביא שלום', ונתתי לו גם זר פרחים. אמרתי לו שקודם כל יביא לנו ביטחון, ואחר כך שיביא שלום".
שרון בא לשוק בלוויית ראש עיריית ירושלים, אהוד אולמרט. מוקף במאבטחים רבים, בפעילי ליכוד ובעשרות אזרחים, הוא נדחק בקושי רב בסמטאות הצרות של השוק. הסוחרים התכוננו לביקור כבר משעות הבוקר. בכל מקום הונפו שלטים עם הסיסמה "רק שרון יביא שלום", ובעלי הדוכנים הציבו את תמונותיו בתוך עגלות הירקות והפירות.
שרון, שנראה המום במקצת מההמולה סביבו, עבר מסוחר לסוחר, לחץ ידיים והודה לבעלי הדוכנים על התמיכה בו.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום גילי כהן מגן
התקבל בצנוניות ופומלות. שרון, היום בשוק
צילום גילי כהן מגן
מומלצים