שתף קטע נבחר

צילום: גיל יוחנן וירון ברנר

"לא יהיה קל". יחימוביץ' ופרץ נערכים למחר

שלי יחימוביץ' הגיעה אחר הצהריים למטה שלה בתל-אביב, והאיצה בהם לא להיות שאננים: "המאבק צמוד, אנחנו ננצח". פרץ מתמקד בפריפריה: "צריך תוכנית עבודה שתוביל להחלפת ממשלת נתניהו"

סידורים אחרונים במפלגת העבודה: עמיר פרץ ושלי יחימוביץ' נערכים ליריית הפתיחה של הסיבוב השני לפריימריז, שיתקיים מחר (יום ד') לאחר שבפעם הקודמת איש מהמועמדים לא חצה את רף ה-40 אחוזים. אחר הצהריים הגיעה יחימוביץ' למטה שלה בדיזנגוף סנטר לשיחת תדרוך אחרונה. פרץ ממשיך לפעול במרץ ולגייס תמיכה בפריפריה.

 

בחירות לראשות העבודה - העדכונים האחרונים:

 

למרות תמיכתו המוצהרת של מצנע בעמיר פרץ, אמרה יחימוביץ' כי המטה שלה זוכה גם הוא לחיזוק לא צפוי. "מצפה לנו מחר יום קשה, אבל מלא אופטימיות. אנחנו ערוכים בפריסה חסרת תקדים של הפעילים מהסיבוב הקודם ועם תוספת כוח של אנשי בוז'י ומצנע. אנשים מרכזיים ביותר ויחד נצא למערכה. אנחנו לא שאננים כלל, המאבק צמוד ואנחנו מתכוונים לנצח, למרות שזה לא יהיה קל".

 

עוד בערוץ החדשות:

 

יחימוביץ' חזרה וחידדה באוזני הפעילים את החשיבות והצורך להילחם על כל קול: "אנחנו זוכים לאהדה עצומה וצריכים לתרגם אותה לפתק ועוד פתק ועוד פתק. לא להסתפק במילים החמות או בלייק בפייסבוק. חשוב להגיע לקלפיות. המערכה תלויה בכל אחד מחברי מפלגת העבודה".

 

הבוקר האשימו במטה פרץ את יחימוביץ' בגיוס ההסתדרות כולה למענה. עובדי ההסתדרות, כך טענו, הפכו בעל כורחם לפעילים. יחימוביץ' הגיבה על הטענות: "אני חושבת שכל עובדת ועובד מבין המתפקדים כיום יודעים טוב מאוד מי ייצג אותם בכנסת, מי חוקק עבורם, מי ליווה אותם ומי משמש להם פה לאורך השנים. הם לא זקוקים להנחיה אם כי ההצטרפות של עופר (עיני) חשובה כי היא מראה על התגייסות ועל כוחות שרוצים לשנות".

  

במקביל לתדרוך של יחימוביץ, ממשיך פרץ לחזק את פעיליו בפריפריה. אתמול כינס עשרות פעילים יחד עם המועמד שהודח עמרם מצנע לחלוקת תפקידים בין פעילי שני המחנות. בשעות אחר הצהריים הגיע לעפולה לתדרוך אנשיו בצפון.

 

פרץ אמר לפעיליו: "מפלגת העבודה הפכה היום מלאת חיים ותוססת. אבל לא עשינו זאת רק כדי להגדיל את המפלגה. מפלגה צריכה להוביל תוכנית עבודה שתשנה את המציאות, שתקדם את ערכי השלום והצדק החברתי, שתוביל להחלפת ממשלת נתניהו. המשימה שלנו תהיה להביא יותר ויותר מצביעי ליכוד שהתאכזבו מנתניהו ולשנות את יחסי הכוחות בין הגושים, בדרך להקמת ממשלת שלום חברתית".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עם עמרם מצנע. עמיר פרץ
צילום: ירון ברנר
היום במטה בתל-אביב. שלי יחימוביץ'
צילום: מוטי קמחי
מומלצים