שתף קטע נבחר

צילום: גיל יוחנן וירון ברנר

מי המנהיג החברתי? צפו ביום הבוחר בעבודה

שלוש, ארבע ולעבודה: בקלפי אחת התווכחו מי נמצא יותר שנים במפלגה, ליד אחרת אירע עימות אלים בין תומכי יחימוביץ' לפרץ, ובשכונת שפירא בחרו בחנות בניין. סיכום הבחירות, בווידאו אחד

מחכים לתוצאות: לאחר ניסיונות של הרגע האחרון לגייס מצביעים, ממתינים כעת שלי יחימוביץ' ועמיר פרץ לתוצאות הבחירות במפלגת העבודה. נכון לשעה 20:00 עמדו אחוזי ההצבעה על כ-45 אחוזים. צפו בכתבה המתארת את היום המכריע של פרץ ויחימוביץ' - מהוויכוחים בקלפי אחת על הוותק, דרך העימות האלים ליד יחימוביץ' ועד ההצבעה בחנות בניין, בקלפי בשכונת שפירא.

 

 

בחירות בעבודה - כותרות אחרונות ב-ynet

 

"האווירה טובה", אמר פרץ, שהגיע לקיבוץ גליל ים שבאיזור המרכז מגובה בעמרם מצנע, ושלח מסר של פיוס לחברי התנועה הקיבוצית, שמרביתם העניקו את קולם ליחימוביץ', לפני סגירת הקלפיות. "אני רוצה לנצל את ההזדמנות שאנחנו נמצאים בקיבוץ ולפנות לחבריי מהתנועה הקיבוצית, להגיד להם שלמרות שהיו מחלוקות ואולי גם לי היה חלק בהן, אין שאלה לגבי תרומתי לתנועה".

 

פרץ בקלפי. "אין ספק שכולם היו אמורים להצביע עבורי" (צילום: צפריר אביוב) (צילום: צפריר אביוב)
פרץ בקלפי. "אין ספק שכולם היו אמורים להצביע עבורי"(צילום: צפריר אביוב)
 

 

הוא הדגיש: "מאז ומתמיד הייתי הראשון להתייצב בכל מאבק. מקווה שחברי התנועה יצטרפו כדי להמשיך את מורשת רבין. ההגעה לקיבוץ היא מסר. אם היו לוקחים ומסמנים בעד ונגד אין ספק שכולם היו אמורים להצביע עבורי". מצנע הוסיף כי מיד לאחר שחבר לפרץ אחרי שהפסיד בסיבוב הראשון, שוחחו השניים ודנו כיצד צריך לתקן את "התקלה" כהגדרתו בין פרץ לקיבוצניקים.

 

עוד בערוץ החדשות:

 

בהמשך התייחס פרץ ליום שאחרי הפריימריז ולאפשרות של שיתוף פעולה עם תלמידתו בעבר ויריבתו בהווה. "אתם חבר׳ה צעירים", אמר, "מי שזוכר את 'תקופת רבין-פרס' מבין שמה שקורה פה זה משחק ילדים, גן ילדים. שם באמת היה משהו סוחף ומלא אמוציות".

 

יחימוביץ' הצביעה לעצמה. "סימפתיה ואהדה אינם מספיקים" (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
יחימוביץ' הצביעה לעצמה. "סימפתיה ואהדה אינם מספיקים"(צילום: אבי מועלם)
 

פרץ הבטיח כי גם אם יפסיד, יישאר במפלגה והבהיר כי במקרה שינצח, יראה עצמו כראשון בין שווים. "אם עבדתי עם אהוד ברק, אני יכול לעבוד עם כל

אחד".

 

במקביל לביקור של פרץ בקיבוץ גליל ים, ערכה יחימוביץ' תדרוך לצורך המרצת פעיליה, "אנחנו לא מרוצים מאחוזי ההצבעה", אמרה, "הם טובים, אבל לא מצוינים, ונמוכים מהסיבוב הקודם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יחימוביץ' מחייכת
צילום: אבי מועלם
פרץ מחבק
צילום: צפריר אביוב
מומלצים