שתף קטע נבחר

אישום: שרף את בת הזוג שהתאסלמה למענו

נאשד טאהר בסול מואשם כי התעלל במשך שנים בנרימאן בודיאשן, כלא אותה בדירה ולבסוף הצית בחודש שעבר את הרכב שבו הייתה לאחר שביקשה להיפרד ממנו

כתב אישום בגין רצח אשה בידי בן זוגה שהוגש היום (יום ה') לבית המשפט המחוזי בנצרת מגולל פרשת התעללות קשה וממושכת של הנאשם בבת זוגו. נאשד טאהר בסול, בן 57 מהיישוב ריינה, מואשם כי שרף למוות את בת זוגו ואם בנו, נטליה נרימאן בודיאשן, משום שביקשה להיפרד ממנו.

 

עוד כותרות בפלילים:

 

ב-1993 הכיר בסול את נטליה בודיאשן, יהודיה שעלתה מאוזבקיסטן ובהמשך התאסלמה למענו ואף שינתה את שמה לנרימאן. בשנת 2001 נולד לשניים בן, אולם הם לא נישאו, ובסול המשיך להתגורר עם אשתו בריינה.

 

בודיאשן התגוררה בדירה בנצרת עלית ששכר עבורה הנאשם, אולם על פי כתב האישום, הייתה למעשה כלואה בה. מכתב האישום עולה כי בסול התקין בדירה סורגים, לא התיר ל לצאת מהדירה במהלך היום ואף לא אפשר לה להחזיק במפתח לסורגים.

 

התובע, עו"ד גיל דביר מפרקליטות מחוז צפון, טוען באישום כי חודשים מספר לפני הרצח שררה מתיחות בין בסול ל בודיאשן בשל רצונה להיפרד ממנו ולצאת לעבודה מחוץ לבית. "נרימאן החליפה את הבגדים המסורתיים שאיתם נהגה ללכת בבגדים מודרניים. הנאשם דרש ממנה לא לדבר עם גברים זרים ובמקרה אחד אף כינה אותה שקרנית וסטר לה", נכתב בכתב האישום.

 

בספטמבר הזמין הנאשם את נרימאן לצאת איתו לבית מלון בעפולה ולשתות אלכוהול.

על פי כתב האישום, לפני כן החליט הנאשם לרצוח את נרימאן. בדרכם חזרה מהבילוי הלילי, הצית בסול את טנדר המזדה שבו נסעו, כשבודיאשן חגורה במושב שליד הנהג.

 

לאחר מכן, כך נטען באישום, המתין בסול פרק זמן ארוך עד שהזעיק למקום את כוחות ההצלה שנאלצו לקבוע את מותה של בודיאשן. מלבד עבירת הרצח, מואשם בסול גם כליאת שווא ותקיפה בנסיבות מחמירות. במקביל להגשת כתב האישום, הגישה הפרקליטות בקשה להאריך את מעצרו של בסול עד תום ההליכים המשפטיים.

 

Read this article in English

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זירת הרצח
צילום: חגי אהרון
מומלצים