שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נעצרו שני פלסטינים שהודו ברצח אשר פלמר ובנו
  שני הפלסטינים, תושבי חלחול, הודו בחקירתם בזריקת האבן שגרמה למותם של אשר פלמר ובנו התינוק, לפני כשבועיים סמוך לקריית-ארבע. נבדק אם השניים אחראים ל-17 מקרים נוספים, בהם נזרקו אבנים לעבר כלי רכב. 3 פלסטינים נוספים נעצרו בחשד שגנבו את אקדחו של הנרצח

  פוענח רצח בני משפחת פלמר, לפני כשבועיים סמוך לקריית-ארבע: שני פלסטינים מחלחול נעצרו בחשד שרצחו את אשר פלמר ובנו התינוק יונתן. כך הותר הערב (יום ד') לפרסום. השניים נעצרו בעקבות חקירה משותפת לשב"כ, לצה"ל ולמשטרת מחוז ש"י. צו איסור פרסום הוטל על זהות העצורים וכל שאר פרטי החקירה.

   

  רצח בני משפחת פלמר

  הרב דב ליאור: צריך ענישה קולקטיבית על הפיגוע

  מועצת יש"ע: צה"ל לא אמר אמת למשפחה שכולה

  המשטרה שינתה גירסה: האב ובנו נהרגו בפיגוע

   

  שני הפלסטינים נעצרו ביום שלישי. בחקירתם הודו בזריקת האבן, שגרמה למותם של בני משפחת פלמר. הם השליכו את האבן מרכב חולף. נבדק חשד כי הם האחראים גם ל-17 מקרים אחרים, בהם יודו אבנים לעבר כלי-רכב ישראלים מכלי-רכב חולפים. במסגרת החקירה, נעצרו שלושה פלסטינים נוספים, שהודו כי לאחר הפיגוע עברו במקום, ניגשו לרכבו של אשר פלמר ונטלו את אקדחו. האקדח נתפס ונמצא בידי המשטרה.

   

  בצה"ל הביעו שביעות רצון מהמעצרים. גורמים בצבא אמרו כי זו תוצאה של מאמץ מודיעיני משותף של צה"ל והשב"כ: "הכוחות פעלו להביא את האחראים לפיגוע הקשה הזה לדין, מהרגע שהבנו שאכן מדובר בפיגוע".

   

  אשר פלמר, בן 25, ובנו בן השנה יונתן נרצחו בסוף החודש שעבר בהתפכות רכבם. אחרי התחקור הראשוני דחו במשטרה את החשד שיידוי אבנים מצד פלסטינים גרם לתאונה, אבל לאחר מכן התברר כי מדובר בפיגוע.

   

  אשר נולד בירושלים ועבר עם משפחתו לקריית ארבע, שם גדל ושם גם בחר להקים את משפחתו. הוא למד במגמה המוסיקלית בישיבת כינור דוד שבעטרת.

   הוא התגייס לצבא כחלק מישיבת ההסדר בית-אל, ושירת כלוחם סטיל בחיל הים. הוא היה מראשוני בני הישיבות שהצטרפו כלוחמים לחיל.

   

  במהלך שירותו הצבאי השתתף בפעולות מבצעיות שונות, כמו למשל במבצע "עופרת יצוקה". אחר כך נרשם ללימודי הנדסה במכללה האקדמית להנדסה בירושלים, שם היה אמור להתחיל ללמוד לאחר החגים. בתום שירותו הצבאי, המשיך אשר ללמוד בישיבה, שם גם הכיר לו חברו את אשתו פועה, העובדת כאחות בבית החולים שערי צדק. לאחר כחצי שנה התחתנו השניים. הבן יונתן נולד לפני שנה, ופועה נמצאת כעת בשלביו האחרונים של הריון נוסף.

   

  Read this article in English

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נרצחו. אשר פלמר ובנו יונתן
  הרכב בו נסעו השניים
  צילום: אליעד לוי
  מומלצים