שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  טמרה: בן 18 נרצח - בתי הספר הושבתו
  קטטה בטמרה הובילה לרצח עלי אבו רומי בן 18. לפני כשנה נרצח אדם ממשפחת החשוד, אך לפי שעה לא ברור אם הרקע לרצח הזה הוא נקמת דם

  עלי אבו רומי (18) תושב טמרה נרצח הלילה (שבת) בדקירות בעקבות ויכוח שהתפתח לקטטה עם צעיר שנמלט מהמקום. אבו רומי נדקר כמה פעמים בפלג גופו העליון והובהל על ידי אמבולנס מקומי של מוקד חירום "אל-זהראוי" במצב קשה מאוד אל בית החולים רמב"ם בחיפה, אך כעבור מספר שעות הוא מת מפצעיו.

   

  רצח בדם קר - כתבות אחרונות ב-ynet:

   

  המשטרה הוזעקה למקום אך טרם הצליחה לעצור את הצעיר החשוד במעשה. דובר משטרת מרחב צפון, יהודה ממן, אמר ל-ynet כי "החשוד מוכר למשטרה. בשלב הזה הרקע לא ברור. כוחות המשטרה נמצאים כל הזמן בעיר מחשש לאירועים חריגים שייסכנו את התושבים". תושבים בעיר סיפרו כי "שתי המשפחות, של הנרצח והחשוד ברצח, מסוכסכות זמן רב, על רקע רצח שאירע לפני שנים רבות. רק לפני כשנה נרצח גבר ממשפחת החשוד. לא ברור אם הרקע לדקירה היה נקמה. לפי חלק מהאנשים שהיו במקום, הם התווכחו על עניין אחר לגמרי".

   

  בעקבות הרצח התפתחה מהומה בטמרה, ובני שתי המשפחות ירו זה לעבר זה ואף השליכו רימונים. במהומות נשרפו כמה בתים של בני המשפחות. בשל הסכנה שנשקפה לתלמידי העיר, החליטו ועד ההורים והעירייה להשבית את כל בתי הספר מחר.

   

  אחד מחברי ועד ההורים הסביר כי "התכנסנו לישיבה בהשתתפות כל מנהלי בתי הספר, בכירים בעירייה והמפקח על בית הספר והוחלט להשבית ביום ראשון את כל הלימודים, כי עדיין המצב לא רגוע. אנו מתאמצים להרגיע את הרוחות". אחד התלמידים בתיכון סיפר ל-ynet כי "הכרנו את אבו רומי טוב מאוד. הוא סיים את הלימודים בשנה שעברה. הוא היה היה איש מכובד, ובקשר טוב עם כולם, שתכנן להמשיך ללימודים אקדמיים. הוא נרצח בדם קר, וקשה לנו לעכל את הרצח הזה. המצב הפך להיות בלתי נסבל".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים