שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  שחקני "הנסיכה הקסומה" התאחדו: היה קסום

  קארי אלווס (ווסטלי), רובין רייט (נורית), מנדי פטינקין (איניגו מונטויה) והאחרים חזרו 25 שנים אחורה באיחוד חגיגי של שחקני "הנסיכה הקסומה". מה סוד ההצלחה על פי כריס סרנדון (הנסיך המפרדינק)? "זה סרט קלאסי, מושלם, רב-דורי"

  רגע לפני שימנו 25 שנים ליציאת הסרט "הנסיכה הקסומה", הזמין מגזין "Entertainment Weekly" את חברי הקאסט של הלהיט הקולנועי שהפך לקאלט לאיחוד חגיגי.

   

   

  רובין רייט, קארי אלווס, מנדי פטינקין, בילי קריסטל, כריסטופר גסט, קארול קיין, וואלאס שון, כריס סרנדון, המוכרים יותר כנסיכה נורית, ווסטלי, איניגו מונטויה, מירקל מקס, הרוזן רוגן, ואלרי, ויזיני והנסיך המפרדינק, חלקו כמה מהחוויות שלהם מהסט והעלו זכרונות מהעבודה עם הבמאי רוב ריינר. הם עשו כן במהדורת האיחודים של המגזין. חלקם אף הגיעו לביקור בתוכנית האירוח "Good Morning America" של ABC.

   

  צפו באיחוד הטלוויזיוני של חברי "הנסיכה הקסומה"

   

  "לסרט יש חיים מדהימים מדור לדור", אמר אלווס, "אנשים אמרו לי שהם קראו לילדיהם ווסטלי ובאטרקאפ (נורית), ושהם התחתנו כשהם לבושים בבגדי ווסטלי ובאטרקאפ. פגשתי נערה לפני כמה שבועות ועל הצוואר שלה היה קעקוע 'As you wish' (השורה המזוהה ביותר עם ווסטלי)".

   

  וואלאס שון, שקיבל את התפקיד של ויזיני אחרי שדני דה ויטו ויתר עליו, סיפר: לא הייתי האדם הראשון שרצה את התפקיד. למזלי, הסוכן שלי גילה את מי הם רצו בהתחלה - זה היה דני דה ויטו.

   

  "במבט לאחור, זה לא עזר. אי אפשר לחקות את דני. בכל סצינה שעשינו, ניסיתי לדמיין איך הוא היה עושה את זה וידעתי שלעולם לא אצליח לעשות זאת באותה דרך. זה עשה את התפקיד למאתגר. אמרתי את זה לדני עצמי: 'מכל הדברים שעשיתי מאז לידתי, הדבר הכי ידוע שלי הוא תפקיד שקיבלתי בגלל שלא היית זמין'. דני בתגובה צחק בעצבנות".

   

  בילי קריסטל וקרול קיין. נראים יותר טוב היום ()
  בילי קריסטל וקרול קיין. נראים יותר טוב היום

   

  בילי קריסטל סיפר כי הרבה קטעים לא הוכנסו לסרט, למרות שהיו מצחיקים ביותר. "היו חומרים מאוד מצחיקים שנשארו בחוץ", אמר הקומיקאי הוותיק, שגילם את מירקל מקס, וחלק כמה משורות המחץ שלא נכללו בסרט. “Don’t bother me, sonny. I had a bad day — I found my nephew with a sheep” וגם “True love is the greatest thing in the world — except for a good BM".

   

  "אני זוכר שהבעיה העיקרית עם הסצינה הזאת היתה שקארי התקשה לעצור את הצחוק שלו בעוד הוא שוכב, כי הוא אמור להיות חצי מת ובקושי חי", נזכר קריסטל. וניסה להסביר את סוד ההצלחה של הסרט: "זה תסריט מושלם, קאסט מושלם, במאי מושלם והסרט המושלם בשבילנו. בשבילי, אני כל כך גאה להיות עם כולם בתוכו". כריס סרנדון הצטרף ואמר: "זה סרט קלאסי, מושלם, רב-דורי".

   

  אנדרה הענק. נעדר ונזכר ()
  אנדרה הענק. נעדר ונזכר

   

  מי שלא הגיע למפגש הוא אנדרה הענק, שמת ב-1993. אבל חבריו נזכרים בו בערגה. רייט למשל סיפרה על הדרך בה הגן על ראשה ממזג האוויר הקר במהלך הצילומים באנגליה, כשהניח עליו את כף ידו העצומה. קריסטל נזכר במקרה בו אנדרה השיכור התעלף בלובי של המלון.

   

  "זה היה למעשה גוליבר חסר הכרה", מספר קריסטל, "אנשים באו לאכול ארוחת בוקר והינה ענק בגובה 2.27 מ' נוחר. הם הזמינו מונית, אבל הנהג הפקיסטני הסתכל בבהלה ואמר 'אני לא מכניס אותו למכונית שלי'".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  "הנסיכה הקסומה". נפגשנו שוב
  לאתר ההטבות
  מומלצים